Reklama

Zdaniem astrologów osoby spod tych trzech znaków zodiaków są najlepszymi opiekunami psów

Zdaniem astrologów osoby spod tych trzech znaków zodiaków są najlepszymi opiekunami psów dog-wow © Shutterstock

Podobno spojrzenie w gwiazdy może pomóc w podjęciu decyzji o adopcji psa. Tym razem astrologowie ujawnili spod których znaków zodiaków wywodzą się najlepsi opiekunowie psów. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 22.04.2021, 06:39, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Zwłaszcza teraz, w czasach koronawirusa, coraz więcej ludzi podejmuje decyzję o adopcji psa. Zwierzaki domowe cieszą się obecnie zdecydowanie większą popularnością niż z czasów przed pandemicznych, jednak nadal należy pamiętać, że zakup lub adopcję zwierzęcia należy bardzo dokładnie przemyśleć! Decydując się na psa lub kota, przyjmujemy go pod swój dach na całe jego życie.

Astrolodzy są przekonani, że gwiazdy decydują nie tylko o naszym losie w zakresie pracy i związków, ale także jeśli chodzi o nasze predyspozycje do opieki nad zwierzętami. Wskazane zostały trzy znaki zodiaku, które są uważane za szczególnie odpowiedzialne i troskliwe, jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami.

1. Byk

Osoby spod znaku byka są niezwykle pragmatycznymi i lojalnymi ludźmi – także jeśli chodzi o zwierzaki. Przed kupnem lub adopcją dokładnie zastanawiają się, czego mogą się spodziewać po konkretnym zwierzęciu, a następnie z chęcią oferują wybranemu psiakowi dom na zawsze.

2. Baran

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są uważane za wręcz predestynowane do opieki nad psem. Barany to zwykle osoby energiczne, a to gwarantuje psu mnóstwo zabawy. Osoby spod tego znaku szczególnie lubią przebywać na świeżym powietrzu.

Mimo tak żywiołowego charakteru zaleca się, aby Barany mogły najpierw przyjąć zwierzę na „okres próbny” lub opiekować się nim w ramach domu zastępczego. Takie postępowanie jest dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy potrzebują czasu aby oswoić się z nowym domownikiem.

3. Rak

Według astrologów osoby urodzone pod tym znakiem są szczególnie intuicyjne, dzięki czemu mają dobry kontakt ze swoim czworonożnym przyjacielem i potrafią odczytać z ich oczu każdą potrzebę. 

Nawet jeśli na tej krótkiej liście nie ma twojego znaku zodiaku, nie rozpaczaj – to czy nasze życia są rzeczywiście zapisane w gwiazdach jest przecież wyłącznie kwestią wiary.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz