Reklama

Dom na sprzedaż: szczegół na jednym ze zdjęć ogłoszenia sprawia, że mężczyzna nieomal spada z krzesła!

Dom na sprzedaż: szczegół na jednym ze zdjęć ogłoszenia sprawia, że mężczyzna nieomal spada z krzesła! cat-wow © Twitter @generoom

Ten mieszkaniec Londynu nie sądził, że na jednym ze zdjęć domów na sprzedaż w okolicy znajdzie coś takiego!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zaskakujący lokator

Michael Hubank, mieszkaniec Londynu, dowiedział się, że jego sąsiad sprzedaje jego dom. Mężczyzna nie mógł oprzeć się pokusie aby sprawdzić, jak wygląda wnętrze domu znajdującego się tuż obok. 

Oglądając zdjęcia domu sąsiada, mężczyzna nie spodziewał się, że spotka go taka niespodzianka. Spośród 15 zdjęć, najistotniejsze okazało się 13. To właśnie na nim widać Freddiego – rudego kota Michaela!

©Twitter: @generoom

Wyobraźcie to sobie! Oglądacie zdjęcia domu swojego sąsiada i niespodziewanie okazuje się, że Wasz pupil przesiaduje na jego łóżku. Podejrzewamy, że bylibyście zdziwieni równie mocno co Michael. 

Mężczyzna nie miał pojęcia o eskapadach swojego kota, ale zastanawiało go, gdzie podziewa się jego ukochany rudzielec przez kilka godzin dziennie, gdy znikał poza domem.

Okazało się, że zwierzak wcale nie wędrował daleko, bo do domu obok. Konkretnie – na łóżko w domu obok.

Być może Freddy zaczął tęsknić za sąsiadami jeszcze zanim ci postanowili się wyprowadzić. Ciekawe, czy będzie odwiedzał także następnych lokatorów.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz