Reklama

Rodzina wprowadza się do nowego domu, ale jest zszkowana, gdy widzi, co pozostawili dawni właściciele

Zabawkowy dom i klucze na stole. cat-wow © Unsplash @Tierra Mallorca

Mieszkająca w Oregonie (USA) rodzina była szczęśliwa z kupna nowego mieszkania. Nikt się nie spodziwał, że wprowadzkę będą musieli zacząć od akcji ratunkowej.
 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 24.04.2021, 06:23, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Często się zdarza, że poprzedni lokatorzy zostawiają w mieszkaniu kilka rzeczy za sobą. Parę garnków, środki czystości, może odkurzacz. Ale to, co znalazła ta rodzina wprowadzając się do nowego domu, przechodzi ludzkie pojęcie.
 
Byli lokatorzy zostawili w starym domu jednego z członków rodziny - śliczną rudą kotkę. Całkowicie zdezorientowana kociczka nie wiedziała, co się dzieje: “Gdzie jest moja rodzina?! Co to za ludzie?! O co chodzi?!”.

Pozostawiona na pastwę losu

Przestraszona kotka nie dość, że została porzucona, to w dodatku była w widocznej ciąży. Nowi właściciele musieli szybko reagować. Zawieźli zwierzę do lokalnego schroniska Salem Friends of Felines w amerykańskim stanie Oregon.

Wszystkim zależało na tym, by znaleźć kotce jak najszybciej dom zastępczy. Zgłosiła się jedna z wolontariuszek schroniska, Kayla, która od razu zauroczyła się kotem.

Kocia mama

Nakoma, bo tak została nazwana kotka, szybko zaaklimatyzowała się w domu Kayli, jakby wiedziała, że tu będzie bezpieczna. Dwa tygodnie później kotka urodziła sześć kociąt, z których niestety jedno nie przeżyło.

Póki co kociaki Davey, Tommy Boy, Willie, Buttons i Smalls są przy mamie. Kiedy staną się wystarczająco samodzielne, zostaną oddane do adopcji. Rozwój słodkich maluszków można obserwować na ich profilu na Instagramie

Wesołej rodzince życzymy dużo szczęścia oraz mamy nadzieję, że nigdy nie doświadczą uczucia opuszczenia przez najbliższych ludzi. Żadne zwierzę nie powinno tego przeżywać.

Zobacz również

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz