Reklama

Kot zaatakowany przez 7 psów. Sposób, w jaki odparł atak zadziwiłby samego Chucka Norrisa!

Kot zaatakowany przez 7 psów.  Sposób, w jaki  odparł atak zadziwiłby samego Chucka Norrisa! dog-cat-wow © Screenshot YouTube @Newsflash Natural World

Kultowemu mistrzowi sztuk walki niewielu może dorównać. Ktoby nie stanął z nim do walki, zawsze przegra z kretesem. No może oprócz tego kota…

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy widzimy pierwsze sekundy nagrania z monitoringu z dalekiego Permu, wstrzymujemy oddech. Idący chodnikiem mały kot zostaje zauważony przez dużego psa i chowa się pod pobliski samochód.
 
Wtedy pies wzywa “posiłki”. Nadbiega jego kompan, potem kolejny i kolejny… Koniec końców wokół samochodu zbiera się siedem psów, które niemiłosiernie ujadają i próbują dorwać futrzaka.

Nie wiedzą, z kim zadzierają

A co robi kot? Zamiast udawać, że nie istnieje, postanawia stawić czoła oponentom i wybiega spod samochodu! Natychmiast wdaje się w bójkę z siedmioma (!) psami.

 
Potem wskakuje na pobliską ławkę i zacięcie odstrasza psy poganiając je łapkami. I - o dziwo - te w końcu dają sobie siana. “W sumie: dzień jest piękny, słoneczny, po co nam ta awantura?”. Jednak prawda jest taka, że psia sfora wystraszyła się kota, który nie daje sobie w kaszkę dmuchać.
 
Dzięki skilom, których pozazdrościłby mu Rambo, Bruce Lee i Chuck Norris razem wzięci, kot zyskał ogromną popularność wśród internautów. Nic dziwnego, przecież w głębi duszy w walce Dawida z Goliatem zawsze kibicujemy temu słabszemu.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz