Reklama

Adoptowana chihuahua ucieka z nowego domu, by odnaleźć kobietę, którą kocha (VIDEO)

Adoptowana chihuahua ucieka z nowego domu, by odnaleźć kobietę, którą kocha (VIDEO) dog-wow © Facebook: Pinky Paws Search & ResQ

Wydawać by się mogło, że marzeniem każdego bezdomnego zwierzęcia jest trafienie do kochającej rodziny, która będzie jego domem na stałe. Otóż okazuje się, że od tej reguły są wyjątki.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 04.05.2021, 11:59, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Przestawiamy Wam Geoffrey’a – psa chihuahua, który uciekł od swojej rodziny adopcyjnej, choć był w niej przyjęty z otwartymi ramionami i miłością.

Przed adopcją psiak mieszkał w domu tymczasowym. Nikt się nie spodziewał, że pomiędzy zwierzęciem a tymczasową opiekunką powstała tak silna więć, że Geoffrey nie będzie chciał mieszkać już nigdzie indziej.

Pies ucieka z domu

Po kilku miesiącach spędzonych w domu tymczasowym, udało się znaleźć docelowy dom dla Geoffrey’a. 

Nowa rodzina Geoffrey’a pokochała go od pierwszego wejrzenia.

Ale w nowym domu Geoffrey był osowiały i przesiadywał przy oknie. Psiak potrafił trwać w ten sposób bez ruchu wpatrując się w przestrzeń za szybą, jak gdyby wyczekiwał na powrót poprzedniej opiekunki.

Któregoś dnia frustracja zwierzęcia wzięła nad nim górę i pies postanowił wyruszyć na poszukiwanie poprzedniej opiekunki. Niestety, w trakcie podróży miał miejsce wypadek – Geoffrey zgubił się i został potrącony przez samochód.

Nowy dom

W poszukiwania zaangażowała się również była opiekunka Geoffrey'a i to właśnie ona trafiła na właściwy trop. W odpowiedzi na jej apel, ktoś zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia małego pieska ukrywającego się w starym magazynie. To był Geoffrey! 

Mimo że nowi opiekunowie psa bardzo pokochali Geoffrey'a, widać było, że piesek najlepiej czuje się w ramionach swojej poprzedniej opiekunki i bardzo za nią tęskni.

Teraz  jest znów częścią nowej (starej) rodziny, od której z pewnością nie będzie chciał uciekać. 

 
Dog Runs Away From New Home To Find The Woman He Loves

This little dog missed his foster mom so much that he ran away from home — just so he could find her ❤️ (via Dodo Impact)

Posted by The Dodo on Wednesday, August 16, 2017

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz