Reklama

Matka słyszy krzyk córeczki. Kiedy się odwraca, zamiera z przerażenia

dziewczynka i niedźwiedź dog-wow

Ta sytuacja mogła się naprawdę źle skończyć. Na szczęście pies rodziny był w pogotowiu! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ta sytuacja miała miejsce w maju ubiegłego roku. Emily Wagner siedziała spokojnie na ganku przed domem, a jej córka Harper bawiła się nieopodal na podwórku. Nagle Emily usłyszała głośny krzyk swojego dziecka. Wstała, by zobaczyć, co się dzieje i zamarła. Do jej córki zbliżał się niedźwiedź. Prawdziwy, żywy, ogromny niedźwiedź. 

Emily wpadła w panikę. Wiedziała, że nie zdąży dobiec do dziecka. Nie miała zresztą żadnych szans w walce z dzikim zwierzęciem. 

Chief biegnie na ratunek

Kiedy przerażona patrzyła na Harper, kątem oka dostrzegła ruch. To był Chief. Pies należący do rodziny, który ruszył z pomocą.

Czworonożny przyjaciel rzucił się na niedźwiedzia i ugryzł go w łapę. W tym zamieszaniu Emily miała dość czasu, żeby podbiec i chwycić dziecko w ramiona. Kiedy tylko obie dobiegły do mieszkania, wezwały na pomoc policję. 

Zmasowana pomoc wszystkich psów Wagnerów

Chief to nie jedyny pies w rodzinie. Wagnerowie mają jeszcze dwa inne psiaki, które jak tylko usłyszały ujadanie Chiefa, natychmiast przybiegły na miejsce. 

Udało się im zagonić niedźwiedzia w głąb dużego ogrodu Wagnerów. Przestraszony niedźwiedź wspiął się na drzewo, a po kilku godzinach uciekł z posesji. 

Brawa dla dzielnych piesków!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz