Reklama

Stacja telewizyjna nadaje reportaż o psie. Reakcja czworonoga, kiedy widzi siebie na ekranie, jest bezcenna

Pies na ekranie dog-wow © Facebook.com/alally

Nie każdego dnia pies staje się bohaterem wiadomości TV! Nic więc dziwnego, że Bronn zareagował tak entuzjastycznie.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 07.05.2021, 07:17, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Bronn, pies Angeli stał się prawdziwą gwiazdą social mediów. Dostał się nawet do telewizji! Dwa razy w ciągu jednego tygodnia!

Pies bawi się z maluchem

Pierwszy raz w TV był pokłosiem video, które w domu nakręciła Angela. Zarejestrowała ona zabawę Bronna z jej małym synkiem Liamem. Pies w rozkoszny sposób zabawia malucha, który śmieje się do rozpuku.

Nagranie obiegło social media i tak wielu ludzi polubiło i komentowało post, że zainteresowały się nim lokalne media i zrobiły reportaż o psie bawiącym się z dzieckiem.

 

I'd be selfish to not share this! The love of a boy and his dog! 💙🐾 *To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email [email protected]

Posted by Angela Lally Labat on Sunday, April 26, 2020

Bronn w TV

Kiedy stacja opublikowała reportaż Bronn był w pokoju. Kiedy tylko zobaczył się na ekranie, zaczął skakać i szczekać.

Wygląda to tak, jakby cieszył się z tego, że jest w TV i skakał do góry z radości lub by się lepiej widzieć.

Angela ponownie umieściła nagranie z Bronnem w social mediach, a stacja telewizyjna opublikowała kolejny film! Na szczęście Angela nie nagrała już reakcji psa na kolejne video. Może to i dobrze, bo mielibyśmy pętlę złożoną z Bronna reagującego na to, że widzi się na ekranie i stacji emitującej jego 😂😂😂!

 

I think it's safe to say that Bronn likes seeing himself and his baby brother on the big screen! 😂🤣 *To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email [email protected]

Posted by Angela Lally Labat on Monday, April 27, 2020

Wyjaśnienie skakania psa na swój własny widok

Oczywiście psy nie rozpoznają siebie w lustrach, ani tym bardziej na ekranach czy zdjęciach. Podstawowym  „sygnałem” rozpoznawczym jest dla nich węch, a nie wzrok.

Bronn prawdopodobnie zareagował na znany sobie dźwięk śmiechu Liama i dostrzegł psią sylwetkę w jego pobliżu. Skakał nie z radości, tylko prawdopodobnie dlatego, że myślał, że coś grozi dziecku – stąd szczekanie.

Video jest jednak przezabawne i tak!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz