Reklama

Nie będziecie mogli się napatrzeć na tych dwoje. Sama słodycz!

Kaczka i piesek dog-happy © Youtube.com/woof woof

O nietypowych parach przyjaciół pisaliśmy na Wamiz już wielokrotnie. Ta dwójka jest zdecydowanie najbardziej rozkoszna ze wszystkich, jakie do tej pory widzieliście. 😍

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Szczeniaczek i kaczka

Kaczki nie należą do nazbyt wylewnych zwierząt. Prędzej dziobną, niż dadzą się pogłaskać. A kiedy się do nich zbliżamy, często zaczynają gdakać i machać skrzydełkami.

W tym przypadku jednak widać, że kaczka ma morze cierpliwości i znosi wszelkie zaloty tego uroczego, ultra-puszystego szczeniaka. Pozwala mu się bawić ze sobą bez żadnych ograniczeń.

Maluch zyskał zaufanie kaczki na tyle, że może nawet objąć ją za szyję! Wszystko robią razem, a kiedy na nie patrzymy, nasze serce roztapia się z zachwytu.

Podobała Ci się ta nietypowa przyjaźń? Jeśli tak, to obejrzyj również inne historie nietypowych przyjaźni: gołębia i chihuahua, kota i jeża czy dorosłego kota z małym nosorożcem

Z przyjaźni między ptakiem a psem zachwyca nas sowa i owczarek oraz przyjaźń małej kaczuszki z pitbullem. Kto wie, może nawet uznacie, że to ta para jest najsłodsza? 

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz