Reklama

Mama ma łzy wzruszenia w oczach, kiedy widzi, co pies robi z jej maluchem

Dziecko i pies siedzą na podłodze. dog-happy © YouTube / sazareda

Mama przeciera oczy z niedowierzania, kiedy wchodzi do salonu i widzi, co pies robi z jej dzieckiem.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Owczarek szetlandzki o uroczym imieniu Pumpkin (ang. dynia) przez 7 lat był jedynym “dzieckiem” w rodzinie. To wystarczająco długi czas, by się przyzwyczaić do bycia w centrum uwagi. Dlatego, kiedy w domu pojawia się pierwsze dziecko, wszyscy wstrzymują oddech.

Czy psinka będzie zazdrosna? Czy skrzywdzi maluszka? A może bezgranicznie go pokocha? Takie pytania zadaje sobie wielu rodziców.

Scena, od której robi się cieplej na sercu

Pewnego dnia opiekunka Pumpkin słyszy krzyki swojego dziecka w salonie. Zaniepokojona biegnie do pokoju i nie wierzy własnym oczom. Suczka skacze, tańczy i biega wokół stołu i maluszka siedzącego na dywanie. Tymczasem dziecko pokłada się ze śmiechu i krzyczy z radości. Ewidentnie jest zachwycone popisami domowego psiaka. A Pumpkin wydaje się nakręcać tą dziecięcą radością. 

Wygłupy trwają przez dobrych kilka minut, mama miała więc czas, by znaleźć kamerę i nagrać tę czystą radość. Dzięki temu u milionów użytkowników na całym świecie pojawia się uśmiech na twarzy.

Kiedy pojawiło się drugie dziecko w rodzinie, także z nim suczka stworzyła cudowną relację. To kolejny dowód na to, że psy mogą być wspaniałymi towarzyszami dla dzieci.


 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz