Reklama

"Wiem... wyglądam jak z kosmosu". Apel kotka bez uszu podbija serca internautów

Kotka bez uszu. cat-serious

W walce z rakiem Wandzia straciła uszy

© Facebook @ekostrazwroclawadopcje

Kotce Wandzi rak pokrzyżował plany. Teraz ma nadzieję, że dzięki fali miłości, jaka płynie do niej od internautów, uda jej się znaleźć kochających opiekunów.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 12.05.2021, 14:58

Trzyletnia Wandzia cierpiała z powodu raka płaskonabłonkowego. Życie uratowali jej dobrzy ludzie z Vetspec - Centrum Zdrowia Małych Zwierząt spod wrocławskich Groblic. 

Operacja i usunięcie chorych uszu przyniosło znakomite efekty: rak ustąpił. 

Akcja: poszukiwanie domu

Historia kotki wzbudziła wielkie zainteresowanie na Facebooku. Jej wrocławscy przyjaciele z Ekostraży poprzez nagłośnienie jej sprawy chcą pomóc znaleźć jej dom. Oddźwięk w internecie jest ogromny: Wandzię zalała fala miłości i wsparcia, ale wciąż nie pojawiła się osoba, która mogłaby ją zaadoptować.

Wcale nie wyglądasz jak z kosmosu, poprostu inaczej. Życzę, żebyś znalazła swój domek. Sama bym cię przytuliła, gdyby nie moja zazdrosna rozpieszczona kotka  😘

Kociczka jest zdrowa, ale ma FIV. Jest to wirus mało zakaźny, ale lepiej dla kotki i innych czworonogów by było, gdyby znalazła opiekunkę/a na wyłączność. Chyba że zwierzaki są wysterylizowane/wykastrowane i niechętne do krwawych wojen.

Wandzia jest kochanym, przytulaśnym kotem. Na pewno przyniesie wiele ciepła i radości do nowego domu. Póki co czeka w klatce we wrocławskim azylu dla zwierzaków Ekostraż.

Trzymamy kciuki! Tylko popatrzcie na nią: czyż nie jest słodka?

 

Cześć! Jestem Wandzia 😻 Szukam domku tymczasowego lub stałego. Wiem.. Wyglądam trochę jak z kosmosu🙁Mimo to czuję ulgę,...

Posted by Ekostraż Wrocław adopcje on Thursday, May 6, 2021