Reklama

"Wiem... wyglądam jak z kosmosu". Apel kotka bez uszu podbija serca internautów

Kotka bez uszu. cat-serious

W walce z rakiem Wandzia straciła uszy

© Facebook @ekostrazwroclawadopcje

Kotce Wandzi rak pokrzyżował plany. Teraz ma nadzieję, że dzięki fali miłości, jaka płynie do niej od internautów, uda jej się znaleźć kochających opiekunów.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Trzyletnia Wandzia cierpiała z powodu raka płaskonabłonkowego. Życie uratowali jej dobrzy ludzie z Vetspec - Centrum Zdrowia Małych Zwierząt spod wrocławskich Groblic. 

Operacja i usunięcie chorych uszu przyniosło znakomite efekty: rak ustąpił. 

Akcja: poszukiwanie domu

Historia kotki wzbudziła wielkie zainteresowanie na Facebooku. Jej wrocławscy przyjaciele z Ekostraży poprzez nagłośnienie jej sprawy chcą pomóc znaleźć jej dom. Oddźwięk w internecie jest ogromny: Wandzię zalała fala miłości i wsparcia, ale wciąż nie pojawiła się osoba, która mogłaby ją zaadoptować.

Wcale nie wyglądasz jak z kosmosu, poprostu inaczej. Życzę, żebyś znalazła swój domek. Sama bym cię przytuliła, gdyby nie moja zazdrosna rozpieszczona kotka  😘

Kociczka jest zdrowa, ale ma FIV. Jest to wirus mało zakaźny, ale lepiej dla kotki i innych czworonogów by było, gdyby znalazła opiekunkę/a na wyłączność. Chyba że zwierzaki są wysterylizowane/wykastrowane i niechętne do krwawych wojen.

Wandzia jest kochanym, przytulaśnym kotem. Na pewno przyniesie wiele ciepła i radości do nowego domu. Póki co czeka w klatce we wrocławskim azylu dla zwierzaków Ekostraż.

Trzymamy kciuki! Tylko popatrzcie na nią: czyż nie jest słodka?

 

Cześć! Jestem Wandzia 😻 Szukam domku tymczasowego lub stałego. Wiem.. Wyglądam trochę jak z kosmosu🙁Mimo to czuję ulgę,...

Posted by Ekostraż Wrocław adopcje on Thursday, May 6, 2021
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz