Reklama

Husky szuka domu, ale oczy wszystkich kobiet skupione są na... opiekunie!

Suczka husky Sky. dog-happy © Facebook @City of Wichita Falls Animal Services

Schronisko dla zwierząt publikuje ogłoszenie o adopcji, ale 28 tysięcy internautów kieruje wzrok tylko na pracownika schroniska.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 17.05.2021, 10:13, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Suczka Sky z amerykańskiego schroniska City of Wichita Falls Animal Services w Teksasie jest naprawdę ślicznym i przeuroczym psiakiem. Jednak ogłoszenie o jej adopcji wzbudziło ogromne zainteresowanie nie ze względu na jej urok…
 
Ponad 27 tysięcy użytkowniczek i użytkowników Facebooka jest bowiem bardziej zainteresowanych pracownikiem schroniska, który towarzyszy Sky na zdjęciu.

 

Zaadoptuj faceta?!

 
Zackry Majewski pracuje w teksańskim schronisku od jesieni 2020 roku. Nie dość, że ma ogromne serce i uwielbia zwierzęta, to jest nieziemsko przystojny. Czegóż można więcej chcieć od faceta? ;)
 
Mężczyzna wzbudził tak ogromne zainteresowanie na Facebooku, że wszystkie oczy skupiły się właśnie na nim, a nie na suczce szukającej domu. Do tego stopnia, że w komentarzach ktoś nawet napisał: “Ale czekaj, czy na zdjęciu jest pies?!”, a także: “Hmm.. pies też nie jest zły”.
 
 
Reakcje internautek wprawiły pracowników schroniska w zakłopotanie. Ich działania osiągnęły cel właściwie odwrotny do zamierzonego. Wśród tysięcy użytkowników znalazło się zaledwie kilkoro zainteresowanych adopcją Sky.
 
Suczka jeszcze nie znalazła domu. Mamy nadzieję, że to wkrótce się zmieni. Czyż nie jest urocza?
 
 
 

Zackry Majewski started with us in October of 2020. He has a great compassion for the animals in our care. He is...

Posted by City of Wichita Falls Animal Services on Wednesday, April 14, 2021

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz