Reklama

Pożar: kot skacze z piątego piętra wieżowca, a potem robi coś, co wprawia gapiów w osłupienie (VIDEO)

Pożar w budynku cat-wow

To video nagrane przez Chicago Fire Department zadziwiło tysiące osób.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 14.05.2021, 14:08, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

W trakcie pożaru, który wybuchł w V piętrze VI piętrowego budynku nagle, w jednym z okien pojawił się czarny kot. Przez chwilę badał łapkami ścianę elewacji, a w końcu podjął decyzje – skaczę.

Osoby, które przypatrywały się sytuacji, wstrzymały oddech. Kot zręcznie ominął ścianę i wylądował na czterech łapach na skrawku trawy nieopodal budynku, po czym odbił się od ziemi i … uciekł.

Cała sytuacja trwała zaledwie kilka sekund i zaszokowała tłum gapiów. Pierwszym szokiem był skok kota z okna. Wiele osób (co słychać na nagraniu) przestraszyło się, że kot zrobi sobie krzywdę. Drugim szokiem było to, że kot po upadku w zaledwie sekundę zbiegł z miejsca zdarzenia.

Kot po ucieczce ukrył się pod zaparkowanym w pobliżu samochodem, należącym do strażaków. Jak twierdzi rzecznik prasowy straży pożarnej, Larry Langford, kotu nic się nie stało  - po prostu najadł się nieco strachu.

Kiedy już wyszedł spod auta, próbował dostać się z powrotem do budynku, wspinając się po murze. Langford  obiecał osobiście zająć się sprawą odnalezienia kociego opiekuna celem oddania mu czarnej zguby.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz