Reklama

Oskar - skrzywdzony przez ludzi piesek o złotym sercu. Wyrzucony z samochodu czuwał przy rannym przyjacielu

Oskar - skrzywdzony przez ludzi piesek o złotym sercu. Wyrzucony z samochodu czuwał przy rannym przyjacielu dog-serious © Facebook: Kącik Adopcyjny - Przytulisko w Łukcie

Każdego dnia w Polsce porzucane są setki zwierząt. Niektóre z nich są oddawane do schronisk, ale te, które miały mniej szczęścia muszą radzić sobie same.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 21.05.2021, 16:27, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Takim zwierzakiem jest Oskar – pies, który został porzucony przez poprzedniego opiekuna przy drodze. Wraz z nim błąkał się drugi pies, który wymagał natychmiastowej pomocy, ponieważ został potrącony przez samochód. 

Oskar dzielnie czuwał przy swoim koledze i czekał na pomoc, która w końcu nadeszła. Nie wiadomo ile czasu psy spędziły na ulicy, ani kto postanowił je zostawić. 

Zwierzęta zostały przekazane do Kącika Adopcyjnego – Przytuliska w Łukcie. Psiak który został potrącony nie jest obecnie przeznaczony do adopcji, ponieważ musi przejść szereg badań i zabiegów, które pomogą w przywróceniu go do zdrowia.

Zaadoptuj

Adoptować można natomiast Oskara. Jak możecie przeczytać w facebookowym ogłoszeniu, Oskar jest psem 4-5 letnim. Jest dobrze wychowany: bardzo dobrze spaceruje na smyczy, toleruje obecność innych psów oraz kotów. 

Obecnie psiak przebywa w domu tymczasowym w okolicach Ostródy, ale jeśli jesteś zainteresowany adopcją, zachęcamy do skontaktowania się ze schroniskiem.

 

Oskarek <3 Wyrzucony przy drodze,bo się znudził :'( razem z potrąconym przez samochód kolegą,przy którym dzielnie czuwał...

Posted by Kącik Adopcyjny - Przytulisko w Łukcie on Friday, April 30, 2021
Jeśli planujesz adopcję zwierzaka, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki adopcyjnej.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz