Reklama

Mężczyzna śledzi 12-stolatkę. Gdyby nie błyskawiczna reakcja psa, mogłoby dojść do tragedii

Czerwony Ford pick-up dog-angry

Samochód którym śledzono dziewczynkę 

© Facebook.com/Poeple Pets

Sytuacja jak z koszmaru – za wracającą pieszo do domu dziewczynką jedzie wolno czerwony Ford pick-up. Dziecku grozi ogromne niebezpieczeństwo.  

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 24.05.2021, 11:38, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Dziewczynka mieszkająca w Ohio, w USA, wracała w sobotni poranek do domu. Nagle zaczął za nią wolno sunąć stary Ford pick-up. Za kierownicą siedział mężczyzna i przyglądał się dziecku. Dziewczynka przyspieszyła kroku, ale pojazd nie przestawał jej śledzić.

Na szczęście 12-latka była dość blisko sklepu swojego ojca. Pobiegła w jego kierunku. Mężczyzna widząc, że dziecko może mu się wymknąć, zaparkował na podjeździe i chciał je złapać. Wtedy z domu wybiegł pies należący do rodziny. Bez chwili wahania rzucił się na intruza.

Pies powalił mężczyznę na ziemię i dość poważnie poturbował. Napastnik zdołał się jednak wymknąć i dobiec do auta, którym uciekł z podjazdu.

Policjanci, którzy zostali natychmiast powiadomieni przez rodzinę dziewczynki i przybyli na miejsce zdarzenia, po wysłuchaniu relacji świadków uznali, że pies dał napastnikowi srogą nauczkę. Jego poszukiwania są kontynuowane przez hrabstwo.

Dzielny pies uratował dziewczynkę przed prawdopodobny porwaniem lub przemocą.

 

A 12-year-old girl from Ohio was saved by her family's dog when a man chased after her.

Posted by PEOPLE Pets on Tuesday, May 18, 2021

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz