Reklama

"Szczęka opada", pisze fundacja: Poznaniak podrzuca pod cudzy dom kota, a potem robi coś niewiarygodnego

"Szczęka opada", pisze fundacja: Poznaniak podrzuca pod cudzy dom kota, a potem robi coś niewiarygodnego cat-angry © Youtube.com/glosemzwierzat

Okazuje się, że przestępstwa chodzą parami. Nie dość, że bez serca, to do tego złodziej.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu w Poznaniu.  Pod jeden z domów przy ulicy Raczyńskiego o 4.00 w nocy podjechał samochód.

Wysiadł z niego mężczyzna i wyciągnął z auta koci transporter oraz paczkę karmy weterynaryjnej. Zostawiwszy przesyłkę pod furtką prywatnego domu, odjechał.

Całe zdarzenie zarejestrowały umieszczone po sąsiedzku kamery video:

Złodziej kwiatów doniczkowych

Dosłownie dwie minuty później, mężczyzna powrócił na miejsce zdarzenia. Myliłby się jednak ten, kto podejrzewałby, że tknęły go wyrzuty sumienia. Nie chodziło o kota, tylko o rosnące przy bramie pelargonie w donicach. Mężczyzna zaczął pakować je do samochodu!

Widać to doskonale na poniższym video:

Tak, dobrze czytacie – podrzucił kota obcym ludziom i wypłacił sobie za to nagrodę w postaci doniczkowych pelargonii, które ukradł z posesji osób, którym podrzucił kota.

Nie wiemy, czy miała to być rekompensata za karmę czy może mężczyzna jest większym miłośnikiem flory niż fauny, ale na pewno wewnętrzna walka, którą stoczył ze sobą ów człowiek o 4 rano, nie była łatwa. Wrócić i ryzykować, że ktoś mnie przyłapie z kotem i nie ukraść pelargonii czy może jednak podjąć to ryzyko?

Kot, biały pers (lub persopodobny) czuje się dobrze, choć jest mocno wystraszony. Trafił do Fundacji Głosem Zwierząt. Sprawa jego porzucenia jak na razie nie została wyjaśniona.

 

❗️ Dziś mamy dla Was absolutnego HITA - FILM z PODRZUCENIA kota i KRADZIEŻY kwiatów ... w jednym 😱❗️ Tak, dobrze...

Posted by Fundacja Głosem Zwierząt on Friday, May 21, 2021
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz