Reklama

Opiekunka kota brytyjskiego adoptuje surykatkę, ale nie spodziewa się takiego efektu!

Opiekunka kota brytyjskiego adoptuje surykatkę, ale nie spodziewa się takiego efektu! cat-wow © Instagram.com/meerkat_suren

Świat jest pełen niesamowitych przyjaźni, ale takiej pary chyba jeszcze nie widzieliście! Poznajcie Nice, 6-letniego kota brytyjskiego, i jego najlepszego przyjaciela – surykatkę Suryę!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kot i surykatka – takie rzeczy dzieją się nie tylko w „Królu Lwie”. W rosyjskim St. Petersburgu, pod opieką Ekateriny Kuraevy, mieszka niezwykła para przyjaciół...

Nierozłączni

Ekaterina Kuraeva, opiekunka kota Nice’a i surykatki Suryi, mówi, że zwierzęta zaprzyjaźniły się już gdy surykatka była malutka. Od samego początku zwierzaki uwielbiają wspólne zabawy, śpią razem, przytulają się i delikatnie „poddrapują”. Są właściwie nierozłączne!

Ta przyjaźń zrobiła na Ekaterinie tak duże wrażenie, że postanowiła sfilmować wspólne chwile kota i surykatki. Filmiki, które wrzuciła na Instagrama, stały się hitem!

Zazdrośnik

Jak mówi Ekaterina, „Surya jest bardzo uczuciowy, ale i Nice wyraźnie kocha surykatkę. Uwielbia się z nim bawić, często wylizuje jego futerko. Surya robi się zazdrosny, kiedy to ja spędzam czas z kotem, kiedy biorę go na ręce – staje się nerwowy i podskakuje, próbując 'odzyskać' kota”.

Jesteście ciekawi, jak ta niezwykła para spędza czas? Zajrzyjcie na profil Nice’a i Suryi!

Źródło: Pawsplanet.me

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz