Reklama

Szczeniaka golden retriever odwiedza nietypowa koleżanka: jego reakcja jest bezcenna! (VIDEO)

Szczeniaka golden retriever odwiedza nietypowa koleżanka: jego reakcja jest bezcenna! (VIDEO) dog-happy © Facebook.com

Niektóre spotkania są po prostu niewiarygodne! A to video wprawi Was w dobry humor na cały dzień. :-)

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 26.05.2021, 12:13, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Czy wierzycie w 💕miłość💕 od pierwszego wejrzenia? My tak! Choć sytuacja, aby zaprzyjaźnić się od razu z kimś, kogo widzi się pierwszy raz w życiu, jest nietypowa. Zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie widziało się takiego dziwnego stwora! To trochę tak, jakbyśmy bez żadnych uprzedzeń zaprzyjaźnili się z Marsjaninem – mało prawdopodobne, prawda?

Ten filmik pokazuje nam, że zwierzęta jednak mają znacznie mniej wątpliwości i uprzedzeń i bez powodu nie skreślają nieznanych sobie postaci – nawet jeśli są innego gatunku!

Miłość goldena do … kozy  💞🐕🐐💞

Ten Golden Retriever, choć naprzeciwko kózki wydaje się dużym psem, w rzeczywistości jest jeszcze szczeniakiem. Jego nowa towarzyszka zabaw zaczęła brykać zaledwie 4 dni temu! Mięta, jaką poczuły do siebie te dwa zwierzęta niemalże od samego początku znajomości, zaskakuje.

Mała kózka nie boi się dużego psa. Wprost przeciwnie, próbuje od razu wejść na jego posłanie, co na początku niezbyt podoba się goldenowi. Po chwili jednak piesek przekonuje się, że kózka może być świetnym kompanem.

Koza naśladuje psa

Opiekun obu zwierząt postanowił wykorzystać okazję, że oboje są jeszcze dziećmi i sprawdzić, czy pies i koza mogą się zaprzyjaźnić. Nagranie z zapoznania się 4-dniowej kózki i 4-miesięcznego szczeniaka, pokazuje, że zdecydowanie tak! Mało tego, dla kozy to lekcja zwierzęcego esperanto. Mała kózka szybko zaczyna naśladować starszego kolegę i uczy się merdać ogonkiem.

Nie ma wątpliwości, że ta dwójka będzie miała wspaniałe przygody! A my życzymy im dużo szczęścia.

 

Best friends in the making ❤️ Jim Dever's nephew took this adorable video. FULL CLIP: http://kng5.tv/PuppyGoatBFFs Courtesy Jim Dever KING 5 Evening & KING 5 Evening

Posted by KING 5 on Wednesday, March 2, 2016

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz