Reklama

Kobieta wspina się po drzewie i dokonuje niespodziewanego odkrycia w... ptasim gnieździe

logo wamiz cat-wow © Shutterstock / Yes058 Montree Nanta

Amersham to niewielkie miasto położone niedaleko Londynu. Niedawno zrobiło się o nim głośno z powodu niespodziewanego znaleziska w ptasim gnieździe!
 

Redakcja

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kryjówki w dziwnych miejscach to specjalność kotów, ale przypadek z Amersham w Buckinghamshire, z pewnością przejdzie do historii. 
 

Nietypowe miejsce

Do fundacji dotarły informacja nieżywym małym kocięciu. W pobliżu musiała znajdować się matka i pozostałe kocięta. Pracownicy postanowili, że przyjrzą się bliżej tej sprawie i zaczną poszukiwania. Jednak zanim je odnaleziono, wolontariuszka Ruth Goller szukała ich ponad tydzień.

Prawdopodobnie większość  zaczęłaby poszukiwania od okolicznych ogrodów i kryjówek. Tak też zrobiła Ruth. Nikt nie spodziewał się, że w poszukiwaniu kociej rodziny, ostatecznie trzeba będzie wspinać się po drzewach!

Poszukiwania zakończone sukcesem

Po długich poszukiwaniach, Ruth zauważyła kocią mamę wspianającą się na drzewo. Kiedy podążyła jej tropem, udkryła ptasie gniazdo z matką i trzema kociętami!

 

Here's an inspiring story from our dedicated Welfare Team. A resident let us know that she had found a dead kitten in...

Posted by Chiltern Cats Protection on Sunday, May 9, 2021

Historia szybko obiegła brytyjskie media - mamy nadzieję, że dzięki temu kocia rodzina szybko znajdzie szczęśliwe domy!

A jeśli Ty też chcesz adoptować bezdomnego kociaka, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych.

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz