Reklama

Youtuber przywiązuje swojego psa do balonów z helem. Kiepski żart będzie go słono kosztować

Mężczyzna przywiązał psa do balonów z helem. dog-angry © Screenshot YouTube @Gaurav Sharma

Wydawać by się mogło, że osoby znane i obserwowane przez rzesze ludzi powinny dawać dobry przykład. Niestety, rzeczywistość często rozczarowuje.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kanał indyjskiego youtubera Guarava Sharmy obserwuje ponad 4 miliony internautów. Jednak zamieszczone przez niego ostatnio nagranie przyniosło mu więcej wrogów niż zwolenników.

Guarav przywiązał swojego psa Dollara do wiązki balonów wypełnionych helem i po krótkim odliczaniu puścił w powietrze. pies zaczął się unosić wzdłuż ściany budynku. na szczęście ktoś na drugim piętrze złapał psa.

Okrucieństwo dla zysków

Nagranie zwróciło uwagę aktywistów największej w Indiach organizacji działającej na rzecz zwierząt PFA (People for Animals). Sprawa została skierowana na policję.

Gaurav został oskarżony o okrucieństwo wobec zwierząt za narażenie życia Dollara dla własnych zysków.
„Tego rodzaju działanie jakiegokolwiek człowieka jest po prostu nie do przyjęcia. Proszę NIE używać zwierząt domowych jako zabawek”, napisało PFA.

Internauci są oburzeni tym, że wiele osób porzuca etykę dla kilku minut sławy. To, co zrobił Gaurav jest niedopuszczalne. Miłośnicy zwierząt apelują do internautów, by przestali obserwować indyjskiego youtubera.

Tymczasem Gaurav zamieścił filmik, na którym przeprasza za swoje zachowanie i deklaruje, że kocha Dollara jak własne dziecko. Twierdzi, że podjął wszelkie niezbędne środki ostrożności.

Bez względu na to, jakie zastosował zabezpieczenia, psy po prostu nie powinny być wypuszczane w powietrze

Apelujemy: zwierzęta to nie zabawki! Proszę nie powtarzać tego typu żartów w domu

Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, jak przestraszony musiał być psiak Gaurava.
 

Źródło: The Animal Rescue Site

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz