Reklama

To komiczne ogłoszenie o szczeniętach rasy border collie stało się internetowym hitem

Szczenię husky dog-happy © Shutterstock.com

To zabawne ogłoszenie, które ukazało się na jednym z francuskich portali, zostało szybko podchwycone przez internautów i stało się viralem.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Le Bon Coin to francuski odpowiednik polskiego OLX. Kilka lat temu, w serwisie pojawiła się reklama szczeniaków, która bardzo szybko stała się hitem internetu.

Osoba, która chciała sprzedać szczeniaki, stworzyła tak absurdalny opis szczeniat, że internauci przesyłali sobie nawzajem ogłoszenie jako ciekawostkę.

Szczenięta były dość nietypową krzyżówką ras border collie, labradora i spaniela bretońskiego, a treść ogłoszenia celowo spreparowana tak, by zwiększyć zasięg i zainteresowanie nabywców szczeniętami.

Ogłoszenie pochodzi z 2015 roku, zatem z przykrością wszystkich zainteresowanych adopcją musimy poinformować, że raczej nie będzie to już możliwe. Niemniej jednak ogłoszenie może stać się inspiracją!

Szukasz psa lub kota do adopcji Wejdź na naszą wyszukiwarkę adopcyjną!

Szczenięta jako pojazd

Anons dotyczący szczeniąt został zbudowany tak, jakby była to reklama motoryzacyjna.

„Szczenięta przeszły kontrolę techniczną. Każdy z nich ma przebieg 2500 km. Do tej pory jeździły głównie po drogach gruntowych, na wsi i w ogrodzie.

Dynamiczne nadwozie o smukłej sylwetce profilowanej dla zwiększenia szybkości i wytrzymałości. Wyposażone w napęd czterołapowy, sterowany autonomicznie. Z tyłu korba informująca o stanie emocjonalnym pojazdu.

W ogłoszeniu umieszczono też opis cech osobowości psiaków: „Przydatne do pracy w ogrodzie. Chętnie kopią doły a także noszą drewno opałowe z punktu A do punktu B. Niestety trudne w nawigacji, a ponieważ tylko one znają koordynaty GPS pozostawionego mienia, można przeżyć kilka niespodzianek”.

Jak to szczenięta, pieski nie są jeszcze w pełni zsocjalizowane i wychowane:

Obecnie nie mają wysokich kompetencji intelektualnych, ale są otwarte na wszelką naukę i wyposażone w pełny zestaw startowy (czystość, przychodzenie na zawołanie, spanie w koszyku, mokroczip. Dostępne  z kompletem szczepień i odrobaczone.

Ogłoszenie kończy się tym, że na przegląd można umawiać się po wcześniejszym umówieniu spotkania. Możliwe również spotkanie z głównym mechanikiem i producentem (matka). Osoby, które nie są zainteresowane kupnem, a jedynie wypożyczeniem lub jazdą próbną nie są mile widziane.

Zabawne, prawda?

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz