Reklama

Co noc znajduje na progu kolejną parę rękawic ogrodowych. Kiedy odkrywa skąd się biorą, jest w szoku!

monitoring kamery cat-wow © Unsplash.com/Victor Garcia

Kobieta łącznie znalazła na progu swojego domu 14 par używanych rękawic oraz jeden futerał z okularami.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

14 par rękawic ogrodowych – tak wygląda łup kota z USA, który z niewiadomych przyczyn upodobał sobie ten element garderoby i kradnie go wszystkim sąsiadom. Co ciekawe, nie ogranicza się do jednej, tylko zawsze kradnie parę.

Można tylko przypuszczać, jak frustrujące musi to być dla ich właścicieli, którzy tracąc całą parę podejrzewają, że po prostu gdzieś je położyli i teraz nie mogą znaleźć. Poza rękawicami kot przyniósł do domu również futerał na okulary, z okularami w środku. W końcu został przyłapany!

 

Przeprosimy okolicy

Opiekunowie kota, postanowili oddać rękawice sąsiadom, Nie wiedząc jednak komu kot je ukradł, wzięli winowajcę na ręce i z koszykiem pełnym rękawic chodzili po okolicy, przepraszając sąsiadów w imieniu swoim i kota.

Przypuszczamy jednak, że ta nauczka na niewiele się zda. Co najwyżej sąsiedzi nie będą pozostawiać rękawic ogrodowych bez nadzoru.

Okazuje się też, że nie jest to jedyny na świecie miłośnik rękawic ogrodowych. W innym stanie mieszka kot o podobnych kleptomańskich potrzebach. Tyle, że jest czarny i nie kradnie rękawic parami!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz