Reklama

Dość mody na brzydotę? Nosowska i jej mops Jadzia komentują skandaliczny wpis Kaczorowskiej (VIDEO)

Nosowska, mops Jadzia i Kaczorowska. dog-wow © Instagram

Ostatni wpis Agnieszki Kaczorowskiej krytykujący modę na ciałopozytywność wywołał falę komentarzy wśród celebrytek. Ale to reakcja Kasi Nosowskiej i jej psa podbiła serca internautów.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Od paru dni Agnieszka Kaczorowska cieszy się złą sławą. A to wszystko przez jej skandaliczny wpis, krytykujący „modę na brzydotę” na Instagramie. Aktorka w ten sposób wyraziła swoje obrzydzenie do kobiet, które mają „czelność” pokazać się takie, jakie są naprawdę, bez makijażu, nienaturalnych póz i zniewalających strojów.

Wiele oburzonych osób, w tym celebrytek i celebrytów, zareagowało na skandaliczny wpis Kaczorowskiej.

Nosowska, mops Jadzia i #bodypositive

Kasia Nosowska, znana ze swojego inteligentnego poczucia humoru, nie mogła pozostać obojętna na bzdury wypisywane przez Kaczorowską i musiała zareagować. I zrobiła to w iście epickim stylu, bo wraz ze swoim słodkim mopsem Jadzią.

Piosenkarka nagrała filmik, na którym widać siedzącą na kocu Jadzię. Z offu słychać Nosowską, która czyta psu post Kaczorowskiej, podrasowany humorem piosenkarki.

Jadziu, jestem estetką. Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę, Jadziu. Trochę wydaje mi się, że to wynika u Ciebie z chęci przeciwstawienia się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy. A z drugiej strony zbyt skrajnego promowania takich haseł jak body positive, Jadziu – mówi Nosowska.

Jadzia uważnie słucha swojej opiekunki. Co jakiś czas reaguje na tyrady, odwracając się w jej stronę i patrząc na nią z niedowierzaniem: „Co jest złego w byciu naturalną?! Ja tam lubię swoje mopsie ciałko”.

Po co na siłę robić z siebie "taką zwyczajną", zamiast "wyjątkową i niepowtarzalną"? Jadziu, po co eksponować swoje wady, mówiąc o "dystansie", zamiast przepraszam Cię Jadziu, prowadzić markę osobistą opartą na superlatywach? Nie rozumiem tego, ale rozumieć nie muszę. Tylko potem widzę wycieczkę zgarbionych mopsów chowających się na zdjęciach za swoją sierścią czy łapami. Bo bycie pięknym czy wyjątkowym nie jest w modzie. Bo gdy wypinasz klatkę, podnosisz mordę i idziesz śmiało przed siebie, to jesteś zadufany.

Zarówno filmik Nosowskiej, jak i reakcje Jadzi podbiły sieć. Internautki i internauci przyklaskują piosenkarce i jej cudownej psince, pisząc, że ich reakcja na wpis Kaczorowskiej jest jedyna słuszna. No cóż, czasem najlepszym antidotum na głupotę jest humor.

My uważamy, że w naturze tkwi prawdziwe piękno, czego najlepszym przykładem są wszystkie czworonogi. No spójrzcie tylko na Jadzię!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz