Reklama

Niemiecka policja dokonuje bardzo smutnego znaleziska w furgonetkach jadących z Ukrainy

<p>straż graniczna&nbsp;</p> dog-cat-angry

straż graniczna 

© Photoagriculture / Shutterstock

Policja w Hanowerze rutynowo sprawdzała furgonetki jadące z Ukrainy. W jednej z nich, policjanci dokonali bardzo smutnego odkrycia. 

Redakcja

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pod koniec maja, w sobotnie popołudnie, policja otrzymała wezwanie na miejsce postojowe Lehrter See przy autostradzie w Hanowerze.

Policja została wezwana przez kobietę, która usłyszała szczekanie psów dobiegające z dwóch białych furgonetek. Zaniepokoił ją również widok mężczyzny, który przekazywał szczeniaki innej osobie. 
 

Próba przemytu zakończona porażką

Kiedy na miejsce przybyła policja, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Sprawdzając dwie furgonetki z Ukrainy, policjanci znaleźli skrzynie transportowe, w których ścisnięte były zwierzęta.

Znalezionio ośmioro szczeniąt i kota. Były przewożone w tragicznych warunkach, ściśnięte w klatkach transportowych. Pracownik z gabinetu weterynaryjnego, do którego trafiły zwierzęta jest niemal pewien, że książeczki szczepień tych zwierząt były podrobione. 

Teraz są bezpieczne 

Ciężko doświadczone przez los zwierzęta, znajdują się obecnie pod obserwacją w schronisku w Langenhagen.  Miejmy nadzieję, że zwierzęta okażą się całe i zdrowe i będą mogły znaleźć nowe, szczęśliwe domy.
 
Źródło: wamiz.de
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz