Reklama

Ten buldog szuka żony na OLX. Jego anons rozśmieszy Was do łez!

Bulldog francuski ogłoszenie dog-happy © Wamiz.com

Okazuje się, że OLX jest bardziej romantyczny niż Tinder. Nawet w przypadku czworonogów. 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Opiekunowie psów ( niekiedy kotów) szukając partnerów dla swoich zwierząt zamieszczają ogłoszenia w różnych serwisach.

Ten post, umieszczony na francuskim Le Bon Coin (coś w rodzaju naszego OLX) wywołał u czytających salwy śmiechu. A praktycznie każdy, kto je przeczytał, chciał poznać Loupinga, który wydaje się naprawdę niezwykłym psem!

Niezwykłe ogłoszenie

„Nazywam się Louping. Szukam dziewczyny z okolicy do spokojnej rozmowy, ustatkowania się, a może czegoś więcej… Ważę 28 kg. Jestem umięśniony i regularnie korzystam z siłowni, by utrzymać moje wysportowane ciało w formie. Mam oczy błękitne jak ocean, w którym możesz utonąć. No dobrze, to żart – mam oczy zielono – brązowe, ale za to oba. Chce być niezależny i przeżyć swój pierwszy romans, żeby mama mogła być ze mnie dumna i widziała we mnie osobnika odpowiedzialnego, dorosłego i zdolnego do założenia rodziny.

Mógłbym wtedy opuścić rodzinny dom i spędzać całe dnie z moją dziewczyną i dziećmi, bez opieki mojej mamusi, która ciągle narzeka, że stale siedzę na Facebook'u oglądając suczki. I mówi mi „Byłeś już na Pracuj.pl ? Co zamierzasz dziś robić? Spać jak zawsze przez 20 godzin?”. Tego nie można wytrzymać. Siedzi mi na głowie 24 godziny na dobę! Musi zrozumieć, że nie jestem już dzieckiem. Proszę, niech ktoś wyciągnie mnie z tego piekła!

Koniec zwierzeń. Mój koszyczek do spania ustawiony przez mamę przed kominkiem już puszcza do mnie oko. Czas na króciutką, 6-godzinną drzemkę.”

Nie wiemy, czy Louping znalazł swoją towarzyszkę życia, ale ponieważ ogłoszenie nie jest już dostępne, to chyba tak!

Źródło: wamiz.com, leboncoin.fr

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz