Reklama

Starszy pan sam na ławce w parku. Kiedy podchodzi do niego rottweiler rozgrywa się scena, która wyciska łzy

Rottweiler i starszy pan dog-wow

Nigdy nie oceniaj psa po jego rasie. Ten rottweiler udowadnia, że te psy mają serca ze szczerego złota.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Psy rasy rottweiler nie maj ą dobrej reputacji. W Polsce są uznawane za psy agresywne, na których posiadanie wymagane jest specjalne zezwolenie. Są silne, pewne siebie i faktycznie mogą wyglądać groźnie. W wielu osobach wzbudzają lęk. Zwłaszcza u tych osób, które nie spotkały dotąd rottweillerów takich jak Nato.

Słodki Nato była na spacerze ze swoim opiekunem Dan’em McPiersonem, kiedy zauważył siedzącego na ławce starszego mężczyznę, który wyglądał na przybitego. Nato postanowił go pocieszyć.

Miłość wg. Nato

Na video, które zostało umieszczone na TikTok widać, jak Nato najpierw prosi swojego opiekuna o zgodę a potem idzie się przywitać. Pochodzi do mężczyzny i podsuwa swój grzbiet do głaskania.

Na twarzy mężczyzny rozkwita ogromny uśmiech. Jest zachwycony tym, że Nato przyszedł prosić o odrobinę czułości. Tylko dlaczego, spośród tylu osób w parku Nato wybrał sobie akurat tego człowieka?

Psy kochają nas bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę

Rozwiązanie tej zagadki was zaskoczy. Okazuje się, że Nato doskonale wyczuł, że starszy mężczyzna ma depresję. Niedawno, po krótkiej chorobie stracił swojego ukochanego psa i nadal nie może otrząsnąć się po jego odejściu. 

Nato najwyraźniej wyczuł, że mężczyzna potrzebuje pocieszenia i kontaktu z psem. Dlatego zdecydował się go pocieszyć. To takie słodkie i urocze, że nie można się nie wzruszyć.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz