Reklama

Turyści widzą ośmiornicę uczepioną ściany pokrytej małżami. Kiedy podpływają bliżej, są w szoku!

kotek przyczepiony do brzegu cat-wow

Podczas rejsu łodzią rodzina zauważyła zwierzę czepiające się ściany pokrytej małżami. Sądzili, że to ośmiornica.

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

W lipcu 2017 roku rodzina żeglowała w hrabstwie Beaufort w Karolinie Południowej. Gdy zbliżyli się do mostu McTeer, zobaczyli coś, co wyglądało na ośmiornicę przyczepioną do brzegu mostu. Gdy podpłyneli bliżej, zdali sobie sprawę, że było to małe futrzaste zwierzę, które kurczowo trzyma się małży.

Ni to ośmiornica, ni to krab

Gdy Robert Gecy i jego rodzina podpłynęli do mostu, zobaczyli małego, rudego kotka, który schronił się w formacji skorupiaków, trzymając się ich kurczowo pazurami.

Kociak drżał i był bardzo przestraszony. Kiedy zobaczył, że rodzina nadchodzi mu z pomocą, zaczął rozpaczliwie miauczeć prosząc o pomoc.

©Robert Gecy

Rodzina zabrała kotka do łodzi i popłynęła z powrotem na brzeg. Jeszcze tego samego dnia pod mostem znaleziono kolejnego kociaka.

 

We rescued a tiny kitten today that appears to have been thrown off the bridge! He couldn't be much more than 4 or 5 weeks. He was very lucky and only appears to have minor scrapes from the oysters! His name is McTeer!

Posted by Dee Bishop Gecy on Sunday, July 2, 2017

6-tygodniowy maluch został zabrany do weterynarza, ale oprócz drobnych ran na ciele, nic mu nie było.

Robert i jego rodzina postanowili go adoptować. Maluch otrzymał na imię McTeer. Po otrzymaniu bardzo potrzebnej kąpieli, dużej ilości jedzenia i picia, McTeer przytulił się do swoich wybawicieli i zapadł w długą, zasłużoną drzemkę. 

©Robert Gecy
Jeśli Ty też chcesz dać bezdomnego kotu dom, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych!
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz