Reklama

Kot staruszek świętuje 19ste urodziny w schronisku, kiedy pojawia się zupełnie niespodziewany gość!

Kot staruszek  świętuje 19ste urodziny w schronisku, kiedy pojawia się zupełnie niespodziewany gość! cat-happy © Facebook/ Cincinnati Animal CARE

Schronisko Cincinnati Animal Care, w którym mieszka Sammy postanowiło wydać na jego cześć przyjęcie urodzinowe. Nie sądzili, że czeka ich taka niespodzianka!

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano , aktualizacja dnia

Sammy przybył do ośrodka, kiedy jego opiekun trafił do domu opieki, gdzie nie mógł zabrać ukochanego kota. 

Kiedy pracownicy schroniska dowiedzieli się, że w czerwcu Sammy obchodzi urodziny, postanowili zorganizować mu przyjęcie Można się tylko domyślać, że najskrytszym marzeniem Sammy'ego  było znalezienie nowego domu.

Marzenia się spełniają

I tak się właśnie stało - jego życzenie się spełniło. Po opublikowaniu zdjęć z przyjęcia urodzinowego, pojawiła się osoba, która zapragnęła dać Sammy'emu dom na resztę jego życia.  Ten uroczy staruszek przeżyje swoje złote lata w nowej, kochającej rodzinie.

Każdy, kto myśli o adopcji zwierzaka, powinien być przygotowany na zapewnienie mu bezpiecznego, kochającego domu na całe życie. Są jednak nieprzewidziane zdarzenia losowe, które sprawiają, że zwierzak traci opiekuna. Planując adopcję, warto pomyśleć również o psich i kocich seniorach.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz