Reklama

Pies zamknięty w samochodzie nagrzanym do 60 stopni: reakcja właściciela jest niewiarygodna

Pies zamknięty w samochodzie nagrzanym do 60 stopni: reakcja właściciela jest niewiarygodna dog-angry

W mieście Bielefeld (Nimecy) właściciel zostawił psa zamkniętego w samochodzie w czasie ogromnego upału. Na miejsce przyjechała policja, aby uwolnić zwierzę. Ale właściciel zszokował wszystkich swoją wymówką.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 25.06.2021, 07:54, aktualizacja dnia 08.07.2021, 16:11

Każdy powinien mieć świadomość, że podczas upałów temperatura wewnątrz zamkniętego, nieklimatyzowanego pojazdu rośnie bardzo szybko. Jest to równie oczywiste jak fakt, że nigdy nie wolno zostawiać dzieci, ani zwierząt samych w samochodzie w czasie upału.

To zdarzenie dowodzi jednak, że nie jest oczywiste dla wszystkich. Policja z miasta Bielefeld w Niemczech opublikowała zdjęcie na swojej stronie na Facebooku, które zszokowało nie tylko miłośników psów.

Ratunek w ostatniej chwili

Na zdjęciu widać młodą policjantkę klęczącą przed ledwo żywym, zdyszanym psem, którego przed chwilą uratowała z rozgrzanego do granic możliwości samochodu. Widać, że pies jest skrajnie wyczerpany.

Policjanci musieli wybić szybę, aby uwolnić psa. Natychmiast potem podali mu wodę.

"Tylko 3 godziny"

Oprócz samej sytuacji, szokujące były wyjaśnienia właściciela. Kiedy wrócił na miejsce, powiedział policji, że zostawił psa w samochodzie tylko na trzy godziny, bo miał ważne spotkanie.

Pies w zamknietym, nagrzanym samochodzie może umrzeć w zaledwie kilka lub kilkanaście minut.