Reklama

Pies zamknięty w samochodzie nagrzanym do 60 stopni: reakcja właściciela jest niewiarygodna

Pies zamknięty w samochodzie nagrzanym do 60 stopni: reakcja właściciela jest niewiarygodna dog-angry

W mieście Bielefeld (Nimecy) właściciel zostawił psa zamkniętego w samochodzie w czasie ogromnego upału. Na miejsce przyjechała policja, aby uwolnić zwierzę. Ale właściciel zszokował wszystkich swoją wymówką.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Każdy powinien mieć świadomość, że podczas upałów temperatura wewnątrz zamkniętego, nieklimatyzowanego pojazdu rośnie bardzo szybko. Jest to równie oczywiste jak fakt, że nigdy nie wolno zostawiać dzieci, ani zwierząt samych w samochodzie w czasie upału.

To zdarzenie dowodzi jednak, że nie jest oczywiste dla wszystkich. Policja z miasta Bielefeld w Niemczech opublikowała zdjęcie na swojej stronie na Facebooku, które zszokowało nie tylko miłośników psów.

Ratunek w ostatniej chwili

Na zdjęciu widać młodą policjantkę klęczącą przed ledwo żywym, zdyszanym psem, którego przed chwilą uratowała z rozgrzanego do granic możliwości samochodu. Widać, że pies jest skrajnie wyczerpany.

Policjanci musieli wybić szybę, aby uwolnić psa. Natychmiast potem podali mu wodę.

"Tylko 3 godziny"

Oprócz samej sytuacji, szokujące były wyjaśnienia właściciela. Kiedy wrócił na miejsce, powiedział policji, że zostawił psa w samochodzie tylko na trzy godziny, bo miał ważne spotkanie.

Pies w zamknietym, nagrzanym samochodzie może umrzeć w zaledwie kilka lub kilkanaście minut.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz