Reklama

Mama sprawdza ekran elektronicznej niani: widok sprawia, że wybucha niepohamowanym śmiechem (VIDEO)

Śpiące dziecko w łóżeczku cat-happy
© Youtube.com/ ViralSnare Rights Management

Okazuje się, że oglądanie tego, co się dzieje w dziecięcym łóżeczku może czasem dostarczyć nielihej rozrywki!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 09.09.2021, 06:30

Niektórzy rodzice zamiast zwykłych elektronicznych niań transmitujących jedynie głos, wybierają wersję z kamerą, by móc zawsze wiedzieć, co robi ich dziecko.

Możliwość obserwowania śpiącego dziecka działa na nich uspokajająco. Niekiedy jednak kamera może ujawnić coś, czego rodzic się nie spodziewa…

Nieoczekiwana wizyta

Tak było w przypadku tej rodziny. Mama dziecka bardzo się zaskoczyła, kiedy zobaczyła, że do pokoju maluszka wślizguje się kot. Nie zrobił tego od razu po tym, kiedy położono malucha, tylko spryciarz odczekał kilka minut.

Kiedy już wszedł do pokoju, bez wahania wskoczył na kraty łóżeczka, przyjrzał się dokładnie śpiącemu dziecku, obszedł łóżeczko dookoła  i w końcu postanowił umościć się w nogach dziecka.

Spał tak jakiś czas, bo scena na tyle wzruszyła rodziców dziecka, że nie mieli serca zabierać kota z pokoju. Nie chcieli im przeszkadzać i maluch spał stopy w stopy ze swoim puchatym przyjacielem.

A może się pobawimy?

Drzemka trwała jakiś czas. W końcu kot wstał, ale nie opuścił od razu legowiska – zauważył dziecięcą karuzelę nad łóżkiem. Niewątpliwie pomyślał, że te wszystkie wiszące zabawki, które można trącać łapą, zostały przygotowane specjalnie dla niego! Dziecko przespało zaś całą kocią zabawę!

Dla tego kota, łóżeczko dziecięce to idealne miejsce – jest ciepło, miękko i do tego można pobawić się, bez konieczności opuszczania legowiska – czego można chcieć więcej!

Zakochacie się w tym filmiku!