Reklama

Z mieszkania dochodzi okropny smród: sąsiedzi i policja są zszokowani tym, co znajdują w środku

Gestank dringt aus der Messie-Wohnung. cat-sad © Akintevs / Shutterstock

Do tego bestialstwa doszło pod koniec sierpnia w Pasawie. Sąsiadów zaalarmował okropny smród dochodzący z mieszkania i w końcu wezwali policję.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Smród dochodzący z jednego mieszkań w niemieckiej Pasawie nie może wróżyć nic dobrego. Zaniepokojeni sąsiedzi wzywają więc policję.

Policjanci są przygotowani na najgorsze, kiedy otwierają drzwi. I niestety, to, co widzą w środku, sprawia, że z trudem powstrzymują łzy.

W mieszkaniu funkcjonariusze znajdują zwłoki mężczyzny oraz dwóch kotów. Kiedy rozglądają się po mieszkaniu, pod stertą śmieci widzą jeszcze jednego kota: na szczęście żywego! Bez wahania dzwonią po pomoc do schroniska.

Szczęście w nieszczęściu

Dzięki szybkiej akcji udaje się uratować całkowicie wyczerpanego i odwodnionego zwierzaka. Specjalna karma i leki zdziałały cuda: stan czworonoga nazwanego Katinka jest już stabilny. Co za ulga!

Mamy nadzieję, że kotek wkrótce znajdzie nowy, kochający dom. Tymczasem apelujemy: jeżeli podejrzewacie, że w sąsiedztwie dzieje się coś niedobrego, natychmiast interweniujcie. To może być sprawa życia i śmierci!
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz