Reklama

Pies robi kupę w Alei Gwiazd: pewna sławna osoba nie jest zadowolona

aleja gwiazd dog-wow
© charnsitr / Shutterstock

Psy muszą załatwić swoje potrzeby i często jest im wszystko jedno, gdzie to zrobią. Ten pies z całą pewnością nie miał zamiaru obrazić niczych uczuć, ale nieoczekiwania jego kupa stała się politycznym manifestem.

Przez Izabela Markowska

Opublikowano 23.09.2021, 16:06

W połowie września pewien pies wywołał niemałe poruszenie załatwiając swoje potrzeby na słynnej Alei Gwiazd w Stanach Zjednoczonych. 

Jego opiekun uznał, że kupa jego podopiecznego jest niezamierzonym manifestem politycznym i zrobił zdjęcia, które krążą teraz w Internecie po całym świecie.

 

Gwiazda Donalda Trumpa w niebezpieczeństwie

Na pewno każdy z nas słyszał o słynnej Alei Gwiazd w Los Angeles. Zawiera ona ponad 2690 pięcioramiennych gwiazd, upamiętniających znane osobistości świata show-biznesu. 

Tym bardziej zaskakuje, że Axl spośród wszystkich gwiazd wybrał właśnie tę jedną -  gwiazdę byłego prezydenta Donalda Trumpa. I właśnie na niej postanowił sie załatwić.

Oto dowód

Normalnie opiekun psa,  James Hawkins natychmiast wyjąłby worek i szybko zebrał kupę - w przeciwnym wypadku groziłby mu mandat.

Ale tym razem zdeklarowany przeciwnik Trumpa nie mógł powstrzymać  śmiechu i postanowił uwiecznić "polityczne oświadczenie" swojego psa. 

Ciekawe, co myśli o tym sam bohater gwiazdy? Z pewnością nie jest szcześliwy.

W każdym razie opiekun psa po uwiecznieniu wyczyny swojego podopiecznego na zdjęciu, dokładnie po nim posprzątał.