Reklama

Szczęśliwy na zewnątrz, smutny w środku. Choroba tej chihuahua sprawia, że stale się uśmiecha

uśmiechający się pies dog-sad

Jasper, pies z uśmiechem

© Facebook.com/Front Street Animal Shelter - City of Sacramento

Jasper to kundelek o domieszce rasy chihuahua. Uroczy piesek, który wygląda, jak gdyby był stale uśmiechnięty. Niestety, jego uśmiech nie jest wyrazem radości.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 15.10.2021, 16:28

Niestety Jasper nie jest szczęśliwym psem. Jego uśmiech to nie wyraz radości, a zaburzenie neurologiczne, które powoduje, że mięśnie jego pyszczka są odwiedzione do tyłu. To nie jedyny problem Jaspera. Piesek ma też schorzenie nerek, które wymaga głębokiego leczenia.

Jasper mieszka w schronisku The Front Street Animal Shelter w Sacramento. I bardzo, bardzo liczy na to,  że ktoś go pokocha.

Szczęśliwy na zewnątrz, smutny wewnątrz

Choć Jasper wygląda jakby się uśmiechał, to jego schorzenie sprawia mu ból, a to, że mieszka w schronisku sprawia, że wcale mu nie do śmiechu. Biedny piesek jest całkowicie opuszczony i choć bardzo potrzebuje opieki, nie ma zbyt wielu chętnych, by zająć się niepełnosprawnym pieskiem.

Stowarzyszenie ma pod swoją opieka nie tylko Jaspera, ale również wiele innych zwierzaków, które wymagają terapii – dzięki uśmiechowi Jaspera, którego historia obiegła całe USA, udało się zebrać prawie 50.000$ na leczenie.

Mamy nadzieję, że Jasper niedługo poczuje się lepiej i znajdzie kochający dom.

Jeśli Ty też chcesz dać dom bezdomnemu psu, zajrzyj do naszych ogłoszeń!