Reklama

Policjant wraca do domu po kilku tygodniach na granicy: rodzina szykuje mu niezwykłe powitanie

policjant wraca do domu dog-happy

Ten filmik zamieszczony kilka dni temu na oficjalnym profilu polskiej policji wyciska łzy. 

Przez Izabela Markowska

Opublikowano 25.11.2021, 10:08

Polskie służby na granicy z Białorusią są od kilku tygodniu postawione są w stan najwyższej gotowości. Według TVN24, granicy w tej chwili chroni około 15 tysięcy funkcjonariuszy policji, straży granicznej i żółnierzy. 

Powrót do domu

Niektórzy z funkcjonariuszy przebywaja na granicy od kilku tygodni. Niewątpliwie jest to praca w stanie najwyższego napięcia i stresu, na dodatek z dala od domu.

Polska policja na swoim profilu na Facebook'u na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się na granicy. Niedawno na profilu pojawił się wzruszający filmik: powrót do domu po kilku tygodniach służby jednego z policjantów. W ramiona rzucili mu się córka i syn. W ramiona pana chciał również wpaść piesek, który ruszył radośnie do drzwi. 

Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata Policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby spędzonych na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę - czytamy na profilu.

Cieszymy się ze szczęśliwego powrotu do domu i takich własnie powrotów życzymy przebywającym z skrajnie trudnych warunkach na granicy migrantom. Pozbawieni schronienia, wygłodzeni i wyczerpani z pewnością marzą o ciepłym schronieniu i uścisku ukochanych ramion.