Reklama

Percy to pieszczoch, ale żądny przygód

Percy to pieszczoch, ale żądny przygód

© Facebook.com/preflash/

Kierowca ciężarówki przygarnął niezwykłego towarzysza wypraw. Duet podbił sieć

Przez Anna Zielińska-Hoşaf Behawiorysta kotów

Opublikowano aktualizacja dnia

Długie, samotne kursy ciężarówką mogą być wyczerpujące, tym bardziej, gdy kierowca spędza długie godziny samotnie. Jednak ten amerykański kierowca znalazł wiernego towarzysza podróży, który dzieli z nim wszelkie przygody!

Paul Robertson jest kierowcą ciężarówki, przemierzającym długie trasy w różnych rejonach USA. Paul lubi swoją pracę, ale długie podróże bywają po prostu nudne bez towarzystwa!

Dlatego kilka lat temu zdecydował się adoptować kota o imieniu Howie, z którym wyruszał w trasę. Howie niestety zmarł, pozostawiając zrozpaczonego Paula samego. Dlatego pewnego dnia kierowca postanowił dać szansę kolejnemu zwierzakowi.

Szansa dla rudzielca

Paul wpadł w ogromny smutek po śmierci Howiego. Po pewnym czasie zdecydował jednak, że nadeszła chwila, aby znaleźć nowego partnera przygód. Udał się do schroniska dla zwierząt, aby adoptować kota.

W schronisku poznał Percy’ego – rudego kocurka, który został porzucony na ulicy. Kotek doznał urazu oka i nie ma kłów. Jego nieodparty urok sprawił jednak, że Paul nie zastanawiał się dłużej. Percy został adoptowany.

Wierni towarzysze

Okazało się, że życie w trasie absolutnie Percy’emu nie przeszkadza. Kocurek to idealny partner dla kierowcy. Lubi spędzać czas w ciężarówce i z zainteresowaniem obserwuje przez okno mijane krajobrazy. Paul i Percy tworzą zgrany duet, nie brakuje im do szczęścia niczego – i tak jeżdżą razem już od 5 lat!

Źródło: Gatolectorweb.com

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?