Reklama

Kierowca ciężarówki przygarnął niezwykłego towarzysza wypraw. Duet podbił sieć

Percy to pieszczoch, ale żądny przygód
cat-happy

Percy to pieszczoch, ale żądny przygód

© Facebook.com/preflash/

Długie, samotne kursy ciężarówką mogą być wyczerpujące, tym bardziej, gdy kierowca spędza długie godziny samotnie. Jednak ten amerykański kierowca znalazł wiernego towarzysza podróży, który dzieli z nim wszelkie przygody!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Paul Robertson jest kierowcą ciężarówki, przemierzającym długie trasy w różnych rejonach USA. Paul lubi swoją pracę, ale długie podróże bywają po prostu nudne bez towarzystwa!

Dlatego kilka lat temu zdecydował się adoptować kota o imieniu Howie, z którym wyruszał w trasę. Howie niestety zmarł, pozostawiając zrozpaczonego Paula samego. Dlatego pewnego dnia kierowca postanowił dać szansę kolejnemu zwierzakowi.

Szansa dla rudzielca

Paul wpadł w ogromny smutek po śmierci Howiego. Po pewnym czasie zdecydował jednak, że nadeszła chwila, aby znaleźć nowego partnera przygód. Udał się do schroniska dla zwierząt, aby adoptować kota.

W schronisku poznał Percy’ego – rudego kocurka, który został porzucony na ulicy. Kotek doznał urazu oka i nie ma kłów. Jego nieodparty urok sprawił jednak, że Paul nie zastanawiał się dłużej. Percy został adoptowany.

Wierni towarzysze

Okazało się, że życie w trasie absolutnie Percy’emu nie przeszkadza. Kocurek to idealny partner dla kierowcy. Lubi spędzać czas w ciężarówce i z zainteresowaniem obserwuje przez okno mijane krajobrazy. Paul i Percy tworzą zgrany duet, nie brakuje im do szczęścia niczego – i tak jeżdżą razem już od 5 lat!

 

Took a nap. When I woke up Percy had hopped into bed next to me, walked up to my head, and lain down there for a snooze....

Posted by Paul Preflash Gordon Robertson on Friday, October 1, 2021

Źródło: Gatolectorweb.com

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarzy na temat 1