Reklama

Pies kaskader wyskoczył z okna i wylądował w osobliwym miejscu. Z pomocą przyszli strażacy

pies na dachu ze strażakiem dog-wow © Shutterstock/ Einar Muoni

Kasakder czy frustrat? Trudno powiedzieć. Mały piesek sam wyskoczył przez okno w jednym z bloków w Pruszczu Gdańskim. Na szczęście w porę przybyła pomoc.

 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Strażacy z OSP w Pruszczu Gdańskim otrzymali pod koniec roku dość nietypowe wezwanie. Poproszono ich o pomoc przy psie, który wyskoczył z okna. 

Kiedy oddział przyjechał na miejsce, okazało się, że sprawcą zamieszania jest mały psiak, który najwyraźniej uznał, że czas na spacer. Zamiast zwyczajową drogę, wybrał jednak przejście skrótem i wyskoczył przez okno. 

Pies ląduje na … dachu 

Mogło dojść do tragedii, ale pies wylądował szczęśliwie na dachu wejścia do klatki schodowej. Stamtąd mały kaskader nie mógł już jednak zejść sam, a jego opiekunka nie była w stanie ściągnąć go na ziemię. Potrzebna była pomoc fachowców. 

Strażacy z Strażacy z OSP w Pruszczu Gdańskim stanęli na wysokości zadania i sprawnie zdjęli psa z daszku, przekazując go w ręce zatroskanej opiekunki. 
Nie wiadomo co natchnęło psa do tak niespodziewanego i nietypowego czynu. Mamy nadzieję, że mały pies nie będzie już w przyszłości próbował podobnych „wyskoków”.

 

Dzisiaj braliśmy udział w dość nietypowym zdarzeniu 🚒😀 Zostaliśmy zadysponowani do psa, który wyskoczył z okna i wpadł na dach klatki. Pies został sprowadzony bezpiecznie i przekazany właścicielce 😁

Posted by OSP Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański on Thursday, December 30, 2021

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz