Reklama

Do schroniska trafia bezdomny kot. Po odczycie czipa, na jaw wychodzi szokująca prawda

Do schroniska trafia bezdomny kot. Po odczycie czipa, na jaw wychodzi szokująca prawda cat-wow

Kot o imieniu Happy został znaleziony pod koniec 2021 roku w gminie Aude we Francji. Gdyby nie czip, schronisko nie poznałoby jego zaskakującej historii. 

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano , aktualizacja dnia

"Nigdy nie trać nadziei!" Ta historia potwierdza, że te na pozór wyświechtane słowa są prawdziwe. Pod koniec 2021 roku kot o imieniu Happy wrócił do swojej rodziny po tym, jak zniknął na... 8 lat!

Jak donosi gazeta "La Dépêche", bezpański kot został znaleziony w gminie Sallèles-d'Aude w departamencie Aude. Zwierzę trafiło pod opiekę stowarzyszenia "Bien vivre avec les chats". Kotek trafił do weterynarza na wizytę kontrolną, podczas której okazało się, że jest zaczipowany.   

Po odczycie danych z czipa, okazało się, że kot zniknął ze swojego domu w Ganges, w regionie Hérault 8 lat temu! Zaginął, gdy miał zaledwie 18 miesięcy. 

Nie lekceważ czipowania pupila

Mimo usilinych poszukiwań, właścicielce nie udało się odnaleźć swojego pupila, który ostatecznie odnalazł się 140 kilometrów od jej domu.

Dziś Happy żyje znów szczęśliwie ze swoją rodziną. Ta historia po raz kolejny pokazuje, jak ważne jest czipowanie zwierząt. W przypadku zagubienia lub kradzieży, to jedyny skuteczny sposób, aby zwierzę trafiło z powrotem do swojego opiekuna.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz