Reklama

Rodzina jest w szoku, gdy dostaje od królowej Elżbiety list w sprawie przebrania córki

mała dziewczynka w kostiumie królowej z dwoma corgis dog-wow © Katelyn Jalayne Sutherland - Facebook

Wyboraźcie sobie, że otwieracie skrzynkę i wśród faktur za gaz i prąd znajdujecie list od samej Królowej Elżbiety? Robi wrażenie, prawda?

Przez Izabela Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

W październiku, dziewczynka o imieniu Jalayne z Ohio została przebrana przez swoją mamę na imprezę z okazji Halloween za królową Elżbietę II. Miała na sobie uroczy strój, wraz z peruką, ale najlepsza częścią jej kostiumu były psy rasy corgi.

Mama Jalayne Sutherlands postanowiła dla żartu wysłać zdjęcie przebranej córki do królowej. A kiedy otworzyła swoją skrzynkę pocztową kilka tygodni później, była w szoku!

List od królowej Elżbiety II

Jej Królewskiej Wysokość faktycznie odesłała Sutherlandom list! Został napisany przez jej pokojówkę, Mary Morrison i brzmiał następująco:

"Jej Królewska Mość uważa, że to bardzo uprzejme, że napisali Państwo do niej i z przyjemnością obejrzała zdjęcie Pańskiej córki, Jalayne, w jej wspaniałym stroju. Jej Królewska Mość życzy Wam Wesołych Świąt, a ja załączam dla Jalayne informacje o królewskich zwierzętach domowych."

Słynne psy corgi

Rodzina była zachwycona, że królowa zobaczyła i polubiła ich zdjęcie. Mama Jalayne'a, Kateyln, mówi, że list zostanie oprawiony w ramkę i dumnie zawiśnie na ścianie.

Ale nie zapominajmy, kto sprawił, że to wszystko było możliwe: dwa urocze psy corgi! 

A co Wy sądzicie o stroju małej Jalayne? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz