Reklama

Szczeniaczek jest zachwycony jedzeniem. Z podniecenia wykonuje komiczną "sztuczkę"

szczeniak-boston-terriera-podekscytowany-jedzeniem dog-happy

Na pyszne jedzenie można zareagować na wiele sposobów: oblizać się, pogłaskać po brzuszku, przekazać gratulacje kucharzowi lub zrobić fikołka prosto do talerza.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ten filmik na YouTube doczekał się ponad 4,5 miliona wyświetleń. Nic dziwnego, takiej “awantury w restauracji” jeszcze nie było.
 
Bohaterem nagrania jest szczeniak rasy boston terrier, który stoi na stole i zachłannie wcina jedzenie z talerza. Zwierzak jest tak podekscytowany pysznym posiłkiem, że wręcz nie posiada się z radości.

Wiadomo, psy lubią jeść (my też!) i wcale się tego nie wstydzą. Na dobry posiłek (czyli właściwie każdy) potrafią zareagować radosnym szczekaniem, ostentacyjnym oblizaniem pyszczka lub intensywnym merdaniem. Ale to, co zrobił bohater youtubowego filmiku, przerosło wszystko. Malutki terier był tak podjarany jedzeniem, że jego nogi zaczęły samoistnie się unosić!
 
Piesek totalnie nie mógł zapanować nad swoimi ruchami, ale też nie wyglądał na takiego, co się tym przejmuje: po prostu kontynuował jedzenie. Tymczasem jego układ nerwowy popadł w totalną ekscytację: nogi psa uniosły się tak wysoko, że szczeniak zrobił fikołka i wpadł prosto do miski. Opiekunka zwierzaka pobiegła, żeby mu pomóc, a on jakby nigdy nic: nadal jadł!

Do końca nie wiadomo, dlaczego pies tak zareagował. Czy to rzeczywiście reakcja układu nerwowego na przyjemność? A może wpływ na to miała po prostu fizyka: głowa szczeniaka, która jest cięższa niż reszta ciała, przechyliła malucha w stronę miski? Bardzo możliwe.
 
Nie zmienia to faktu, że jesteśmy zachwyceni reakcją tego uroczego psa. W świecie ludzkim do takiego stanu mogłyby nas doprowadzić chyba tylko pierogi babci ;)
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz