Reklama

Świecie: Pies ugryzł w twarz młodą kobietę. Reakcja właścicielki jest szokująca

agresywny pies dog-sad © Shutterstock/Derkachev Artem

Do zdarzenia doszło 23 stycznia w miejscowości Sartowice w gminie Świecie. Na spacerujących młodych ludzi rzucił sie pies. 

Przez Izabela Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jak informuje portal Extra Świecie, w niedzielę, 23 stycznia trzy osoby wybrały się na spacer z psem po miejscowości Sartowice w gminie Świecie: dziewczyna lat 15 oraz kobieta i mężczyzna w wieku 21 i 22 lat. W pewnym momencie podbiegły do nich dwa psy. Najpierw jamnik, a za nim większy i wyraźnie bardziej agresywny pies.

Jak donosi portal, psy najpierw zaatakowały młodą kobietę, a później 22-letniego mężczyznę. Pies rzucił się na twarz młodej kobiety - ma wyraźne ślady kłów na policzku i uchu. Mężczyzna został ugryziony w nogę.

Okazało się, że psy należą do tej samej kobiety, która w żaden sposób nie zareagowała na atak jej psa! Ograniczyła się tylko do przywołania czworonogów.

W żaden sposób nie pomogła pokrzywdzonym, którzy ostatecznie trafili do szpitala. Sprawę wyjaśnia miejscowa policja, która ustaliła, że psy nie miały aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie!

Pamiętaj! Wścieklizna to choroba śmiertelna, groźna również dla ludzi.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz