Reklama

Rodzina wprowadza się do nowego domu, otwiera szafę i… doznaje szoku!

przeprowadzka cat-wow © Shutterstock

Pewna brytyjska rodzina zakupiła umeblowany dom i wprowadziła się do niego w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Wyobraźcie sobie zaskoczenie jednego z domowników, który po otwarciu szafki kuchennej ujrzał... wpatrujące się w niego oczy!

 

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Koty wkraczają w nasze życie na różne sposoby. Niektórzy wybierają kota ze schroniska lub przygarniają zwierzę z ulicy, a inni… znajdują go w nieoczekiwanym miejscu – tak jak ta rodzina z Norwich.

Niespodzianka w szafie

Okazało się, że ktoś pozostawił w domu młodą czarną kotkę. Rodzina tymczasowo zaopiekowała się zwierzakiem, jednak nie mogła go zatrzymać, ponieważ miała już psy.  

Kotka z szafy szuka domu

Rodzina, która znalazła kotkę (nazwaną Mistletoe) nie chciała narażać jej na stres związany z niespodziewanym kontaktem z nieznanymi jej psami. Kotka była i tak wystarczająco zdenerwowana sytuacją. Na miejsce wezwano inspektora RSPCA (największej organizacji prozwierzęcej w Wielkiej Brytanii, odpowiednika TOZ). 

Kotka okazała się być zdrowa i bardzo przyjazna. Nie była zaczipowana, a pracownicy RSPCA wciąż próbują dowiedzieć się, w jaki sposób zwierzę trafiło do szafy w sprzedanym domu. Kotka przebywa obecnie w placówce lokalnej organizacji prozwierzęcej i czeka na dom – według pracowników jej wyjątkowy urok sprawi, że zapewne już wkrótce trafi do swojego człowieka.

Urocza kotka czeka teraz na nowy dom ©RSCPA
Jeśli Ty też chcesz dać bezdomnemu kotu dom, zajrzyj do naszych ogłoszeń!

Źródło: BBC News

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz