Reklama

Kot dotyka łapką ekranu: to, co się dzieje później wprawiło w osłupienie 23 mln osób (video)

Katze vor Fernseher
cat-wow

Co on robi?!

© It's Gone Viral / Facebook

Internet aż kipi od filmików ze śmiesznymi kotami i wcale nie wygląda na to, by miało się to kiedyś skończyć. Koty wciąż zaskakują nas swoją kreatywnością. Jak na załączonym niżej wideo.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Myślisz, że widziałaś już wszystko? Och, jakże się mylisz! Gdy tylko wciśniesz play, będziesz zaskoczona swoją reakcją/ 

Bo kot powodujący wypadek wzbudza zamiast przerażenia salwy śmiechu.

Istota z innego świata

Wokół kotów narosło wiele przysłów, przesądów i legend. A wszystko dlatego, że te niesamowite, piękne zwierzęta mają w sobie coś tajemniczego, jakby były z innego świata. W zależności od kultury mogą przynosić pecha, być boskimi stworzeniami, a nawet mieć kilka żyć. No i zawsze spadają na czterech łapach. Ich niesamowite “moce” mogą mieć też duży wpływ na nasze życie, nawet jeśli widzą nas jedynie zza ekranu telewizora. O czym boleśnie przekonał się pewien sportowiec.

Na filmiku zobaczycie kota, który siedzi z nosem w telewizorze. Na ekranie wyścigi: pędzące jak oszalałe pojazdy to woda na młyn ciekawskiego kota. Maleńkie “elementy” poruszające się po ekranie wyglądają dla niego jak irytujące muchy. A co z muchą robi kot?

Baaach!

W pewnym momencie, bez specjalnych emocji, kot po prostu powalił sportowca i spowodował wypadek w telewizji. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz