Reklama

wnętrze mieszkania z kanapą

Dzwoni do firmy zajmującej się zwalczaniem pluskiew: takich "fachowców" się nie spodziewa!

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Szkodniki w domu potrafią nieźle uprzykrzyć życie. Na szczęście istnieją profesjonalne firmy dezynsekcyjne, które poradzą sobie z każdym problem, choćby nawet miały sięgnąć po zupełnie nowatorskie rozwiązania.

Pluskwy to prawdziwy koszmar w domu: widzisz je wszędzie, ale kiedy chcesz ich się pozbyć nagle wszystkie znikają. Chowają się w listwach przypodłogowych, gniazdkach elektrycznych i wszystkich innych trudno dostępnych dla człowieka i środka dezynsekcyjnego miejscach.

Ludovic Miellet i Garry Sene, specjaliści od domowych szkodników we Francji, wpadli na niezawodny sposób, jak poradzić sobie z niechcianymi współlokatorami. W swojej firmie Oh punaise un chien zatrudnili psy!

Czworonogi w walce ze szkodnikami

Jakiś czas temu mężczyźni adoptowali dwa owczarki belgijskie, tym samym ratując je od uśpienia. Niedługo potem Ludovic i Garry odkryli niesamowity talent swoich podopiecznych do wykrywania pluskiew!

Obecnie pieski są “zatrudnione” w firmie dezynsekcyjnej i jeżdżą ze swoimi opiekunami po całym kraju, pomagając im w usuwaniu pluskiew. Co za wspaniały pomysł!

Psy wciąż nas zaskakują. Pozostaje więc pytanie: ilu psich talentów jeszcze nie poznaliśmy?

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?