Reklama

Chłopczyk z Ukrainy gubi kota na polskiej granicy. Ich ponowne spotkanie wzrusza do łez

chłopczyk trzyma w ramionach kota cat-happy © dominic dyer - Twitter

Wśród ogromu ludzkich tragedii, media obiegło niedawno wzruszające zdjęcie szczęśliwej chwili. To ukraiński chłopczyk w momencie, w którym odnalazł swojego ukochanego kota, który zgubił się na polskiej granicy. 

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Od początku wojny na Ukrainie, media wiele piszą o uchodźcach, którzy nie chcą się rostawać ze swoimi czworogami. Ukraińcy chronią swoje psy i kotem, czasem uciekają niosąc je dosłownie na rękach. 

W tym ekstremalnie trudnym czasie zdarzają się również sytuacje, w których sprawy się komplikują: ucieczka nie zawsze jest łatwa, a bombardowania mogą przestraszyć zwierzęta, które w panice uciekają z ramion opiekunów.

Mały cud: mały chłopczyk odnalazł swojego zaginionego kota

Kilka tygodni temu do wolontariuszy Krakowskiego Stowarzyszenia Obrony Zwierząt na dworcu podeszła rodzina z Ukrainy. Powiedzieli, że zaginął im kot. Ich synek był zrozpaczony.

Wolontariusze używali otwartych transportetów z przynętą, rozwieszali ogłoszenia i zamieszczali je w mediach społeczościowych. dniach poszukiwań. Kiedy po czterech dniach wszyscy zaczęli tracić nadzieję, kotek się odnalazł. Okazało się, że schował się w dziurze w ścianie. Tydzień później rodzina wspólnie z kotem wyjechała do Niemiec. 

 

❗ ❗ Kot uchodźców znaleziony po 4 dniach w Krakowie! Kot uchodźców z Ukrainy, który zaginął 11.03.2022 na Dworcu...

Posted by Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt on Tuesday, March 15, 2022

Przyjaciele

Wzruszające zdjęcie momentu, w chłopiec mógł znów przyulić swojego pupila obiegło media na całym świecie. Ta mała chwila radości ukraińskiego chłopca chwyta za serce.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz