Reklama

Zapomniałeś woreczka na psią kupę? Oto 5 kreatywnych pomysłów, jak sobie z tym poradzić

mężczyzna na spacerze z psem dog-wow © Shutterstock

Tak, to się zdarza wszystkim. Każda osoba wyprowadzająca psa prędzej czy później znajdzie się w tej krępującej sytuacji. Co zrobić, kiedy pies zrobił, co miał zrobić, a ty orientujesz się, że ostatni woreczek na psią kupę zużyty został podczas poprzedniego spaceru?

Przez Agata Malczewska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dyskusja o alternatywnych metodach usuwania z trawników psich prezentów rozgorzała ostatnio na portalu Reddit. Właściciele i właścicielki psów podzielili się swoimi sposobami na wyjście z tej, nie da się ukryć, trudnej sytuacji.

Nie ma nic bardziej niehonorowego niż pozostawienie psiej kupy i nerwowa ucieczka z miejsca zdarzenia!

Brak woreczka na kupę? 


1. Wykorzystaj starą gazetę

Najpopularniejszą metodą okazało się wykorzystanie śmieci i zawinięcie bioodpadu w starą gazetę lub papier. Jak wielu z nas w erze smarfonów wybiera się na spacer z psem z gazetą pod pachą? Większa szansa, że w kieszeni znajdziemy paczkę chusteczek higienicznych.

2. Kreatywnie wykorzystaj maseczkę

Choć obowiązek maseczek przestał obowiązywać, zalegają one wciąż u wielu z nas w kieszeniach. Pogrzeb w kieszeni kurtki lub spodni - może znajdzie się tam jeszcze jakaś zapomniana maseczka, która Cię poratuje. 

2. Wylej kawę

Najbardziej zdesperowani potrafią poświęcić resztkę swojej kawy, żeby wykorzystać na zebranie psiej kupy jednorazowy kubeczek. Dobrze, jeśli kubeczek ma plastkiwe wieczko, aby psi odpad nie wydostał się do śmietnika.

©Shutterstock

3. Nie masz zupełnie nic przy sobie? Oddaj skarpetkę!

Wśród metod niekonwencjonalnych wygrywa… skarpetka. Tak, widok osoby, która w jednej ręce ma smycz, a w drugiej ściągniętą przed chwilą z własnej stopy skarpetkę z psią kupą może nieźle zaskoczyć!


Oczywiście najprostszym sposobem jest zdobycie woreczka w sklepie. W takim przypadku ryzykujemy jednak wzburzenie przechodniów, którzy zobaczą nas oddalających się z „miejsca zbrodni”.

Społeczność Reddita radzi w takiej sytuacji głośno i wyraźne zakomunikować o naszych planach swojemu psu. Ma to sens, w końcu to on jest powodem całego zamieszania.

Zostaw komentarz
6 komentarzy
Zasa
Zasa
A jeśli jest lato i nie masz skarpetek?
To co?🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Kubabuba
Kubabuba
To prawda zasa
Eryczek
Eryczek
Pomysły dobre ale mamy 2022 rok lto czyta gazety teraz wszystko jest w internecie🙃🙃🙃
Mvp_kot-pater
Mvp_kot-pater
No fajne pomysły i kreatywność ale jak mówią ludzie co jak jest lato i nie nosisz skarpetek albo nie masz maszeczki lub gazety albo na przykład kubka z kawą🤔🤔🤔🤔🤔🤔bo nie wiem kto nosi teraz maszeczki skoro covid praktycznie się kończy 🤔
Ale bez urazy doceniam kreatywność
zapraszam na mesengera mam na imię w masangerze Jan Kowalski pozdrawiam serdecznie 😘
Bardzo_lubie_kwiatki
Bardzo_lubie_kwiatki
A co jeśli nic z tego nie masz co masz zrobić?🤔🤔
Weronika1738
Weronika1738
No ale chyba każdy ma przy sobie parę groszy to może kupić sobie woreczek :-/
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz