Reklama

Samotny piesek w opuszczonym domu: nie chciał zostawić swojej zmarłej przyjaciółki

piesek Magnolia dog-cat-sad © Facebook/Animal Charity of Ohio

Magnolia to jeszcze bardzo młoda suczka, która już zdążyła dowiedzieć się, co to znaczy samotność i rozpacz. Znaleziono ją w opuszczonym domu, nie to jednak było najgorsze…

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy do Animal Charity of Ohio w USA zadzwonił zatroskany mieszkaniec z sąsiedztwa, nikt nie przypuszczał, co wolontariusze odkryją, kiedy pojada szukać Magnolii. Od telefonującego dowiedzieli się tylko tyle, że w pobliskim domu, z którego wyprowadzili się mieszkańcy, przebywa piesek. Jest całkiem sam – najwyraźniej rodzina o nim zapomniała. 

Wolontariusze nie zastanawiali się długo i pojechali sprawdzić zgłoszenie. Jeśli faktycznie pies był sam, trzeba było udzielić mu pomocy i zabrać z opuszczonego domu. 

Koszmarne odkrycie 

Po przybyciu na miejsce zauważyli, że po obejściu biega młodziutki, czekoladowy piesek w typie pitbulla. Postanowili sprawdzić, czy pies faktycznie jest sam i weszli do domu. Ich oczom ukazało się dość mocno zrujnowane miejsce, ale nie to było najgorsze. 

Na środku pomieszczenia, które prawdopodobnie było wcześniej pokojem dziennym znaleźli zwłoki rudego kota. Nie żył już przynajmniej od kilku dni. 

Magnolia – bo tak wolontariusze nazwali psa – czuwała przy kocim ciałku i nie chciała opuścić przyjaciela. 

Nie wiadomo, czy kot odszedł za tęczowy most już po wyprowadzce opiekunów. Prawdziwej historii tego, co wydarzyło się w opuszczonym domu, prawdopodobnie nie uda się już ustalić. Magnolia została zabrana przez wolontariuszy ośrodka, którzy szukają jej nowego domu, w którym będzie bezpieczna i będzie mogła w spokoju przeżyć żałobę za swoim rudym towarzyszem. 

 

Thankfully a concerned citizen called when they saw a puppy running around the front yard of an abandoned house. When...

Posted by Animal Charity of Ohio on Thursday, March 31, 2022
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz