Reklama

Pan Młody chce, by jego pupil pozował z nim do zdjęć, ale pies ma inny plan

pan młody biegnie za psem dog-happy

Ta sesja zdjęciowa zdecydowanie nie przebiegła tak, jak było to planowane! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Alex Simon, który jest fotografem i często wykonuje ślubne sesje zdjęciowe, umieścił na swoim Instagramie bardzo zabawny filmik, z jednego z ostatnich zleceń. Było o tyle nietypowe, że jednym z drużbów Pana Młodego miał być pies.

Jak się domyślacie, musiało z tego wyniknąć coś zabawnego. 

Jax ma swój plan

Jax to śliczny, czekoladowy psiak, który na ogół jest bardzo grzeczny. Ma jednak jedną słabość – jest nią pływanie. Pies to uwielbia. Kiedy zatem w trakcie sesji fotograficznej, pies zorientował się, że nieopodal znajduje się staw, długo się nie zastanawiał. Co tam nudne pozowanie, kiedy można sobie popływać! 

Nie zastanawiając się długo, ruszył w kierunku jeziorka, a jego opiekun i pozostali goście po prostu zdębieli. Pan Młody po chwili pobiegł za psem, ale de facto było już za późno – pies był tuż przy stawie. 

Zdjęcia ślubne z psami – zobacz naszą galerię

Zabawna pamiątka ze ślubu

Nagły zryw psa i całą reakcję Pana Młodego udało się uwiecznić na video. To dopiero będzie pamiątka na całe życie, której nie pobiją żadne zdjęcia! 

Sesje ślubne, w których uczestniczą psy, to nie nowość. Pary Młode zapraszają swoje psy do uczestnictwa w sesjach coraz częściej, choć większość nie ma takich przygód jak opiekun Jax’a. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz