Reklama

Pracownicy schroniska odkrywają przeszłość psa i natychmiast przestają szukać mu domu

pitbull w klatce kenelowej dog-happy

Pracownicy schroniska przez wiele tygodni próbowali znaleźć dla tego psa nową rodzinę, aż w końcu zdali sobie sprawę, że nie jest to konieczne...

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kilka miesięcy temu pracownicy Louisiana SPCA w Stanach Zjednoczonych znaleźli psa przywiązanego do płotu przed schroniskiem.

Zaskakująca przeszłość bezdomnego psa

Kiedy po raz pierwszy zbadano psa, zorientowano się, że nie ma on mikroczipa, więc został przekazany do adopcji.

Ale w piesku było coś, co zaintrygowało pracowników schroniska. Piesek był dobrze ułożony i zadbany. Wydawało się dziwne, że został porzucony celowo.

Zaczęto więc szukać wskazówek, skąd mógł pochodzić. I rzeczywiście, wkrótce pracownicy schroniska natknęli się na informacje o nim! Czarno-biały pitbul miał już rodzinę, która desperacko go szukała!

Najsłodsze spotkanie

Kilka miesięcy wcześniej piesek, o imieniu Cow (tłum. krowa) , został skradziony swojej rodzinie. Pracownicy schroniska szybko skontaktowali się z rodziną, aby powiadomić ich, że ich pies został znaleziony.

A kiedy właściciel Cow pojawił się na miejscu, piesek dosłownie rzucił mu się na szyję.

 

This rescue pet’s luck has finally turned around. 🍀 We first found Cow tied to a fence outside our shelter. He didn’t have a microchip, so tracking down his owners was going to be a difficult task. After some time in our care, our staff discovered online that Cow had a family, and he had been stolen from them months ago. We were able to reunite them, and it became instantly clear where Cow truly belonged. Happy St. Pitties Day! 💚💚💚

Posted by The Louisiana SPCA on Thursday, March 17, 2022

Cow ma teraz mikrochip i jest z powrotem w domu ze swoją ukochaną rodziną. Tym razem już na zawsze.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz