Reklama

W domu pojawia się bobas: reakcja tego owczarka wprawia wszystkich w osłupienie (VIDEO)

pies wącha płaczące niemowlę dog-wow

Co to za dziwna płacząca istota?

© Jenhillman5 / Tiktok

Na świat przychodzi nowy członek rodziny: jak zareaguje pies? Na dwoje babka wróżyła.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Kiedy w domu, w którym mieszkają już zwierzęta, pojawia się nowonarodzone dziecko, rodzice odczuwają stres. Jak zwierzę zareaguje? Czy maleństwo będzie w niebezpieczeństwie? A może zupełnie odwrotnie?

Reakcja pewnego owczarka australijskiego pokazuje, że zwierzęta naprawdę potrafią nas zaskoczyć, jeśli chodzi o ich kontakt z malutkimi dziećmi.

Od pierwszego wejrzenia

Co robić, kiedy w domu, w którym mieszka pies, pojawia się bobas? Najważniejsze, by wzajemne poznanie było dobrze przemyślane i jak najdelikatniejsze, z pełnym zrozumieniem dla zwierzęcia i oczywistą troską wobec maleństwa. Odpowiednio przeprowadzone zapoznanie może zagwarantować, że między zwierzęciem a dzieckiem powstanie niezwykła, długa i pełna miłości więź.

Kiedy więc pewien owczarek australijski po raz pierwszy zobaczył swoją maleńką współlokatorkę, wszyscy wstrzymali oddech.

Na szczęście natychmiast okazało się, że wszystkie obawy były bezpodstawne, bo psiak od razu zachwycił się nowym członkiem rodziny. A jego reakcja sprawiła, że ponad 4 miliony internautów nie może wyjść z podziwu nad filmikiem, który z tego uroczystego zapoznania powstał.

Na początku wielki pies jest bardzo ostrożny: przygląda się dziewczynce z ciekawością. Jednak szybko zdaje sobie sprawę, że maluch nie stanowi zagrożenia, i rusza w kierunku dziewczynki, by z czułością ją obcałować!

Warto zauważyć, że bobas wcale się nie wystraszył i zaakceptował czułe przywitanie.

Zobaczcie sami:
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz