Reklama

Szczeniak ma zakaz wchodzenia na kanapę: wpada w złość i robi coś arcyśmiesznego (VIDEO)

Złość szczeniaka buldoga dog-happy

Zakazany owoc najlepiej smakuje: to powiedzenie świetnie obrazuje nie tylko zachowanie zbuntowanych nastolatków, ale też… szczeniąt. Tak jak tego hultaja na poniższym filmiku.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wychowanie psa to ważny, ale często żmudny proces. Nawet jeśli pies łapie wszystko w mig, to niewykluczone, że znajdzie się coś, czego po prostu nie przełknie i zrobi nam w domu akcję podobną do tej z okresu “buntu dwulatka”.

Wybitnym przykładem takiego niefrasobliwego zachowania jest poniższy filmik, na którym szczeniak, mimo zakazu, z uporem chce wleźć na kanapę. 

Gdy opiekuna nie ma, psy harcują

Wielu opiekunów psów wie, jak trudno jest utrzymać zwierzaka z dala od strategicznych mebli, typu łóżko, kanapa i fotel. Czworonogi uwielbiają mięciutkie posłania i wykorzystają każdą okazję, żeby na nie wskoczyć.

Spójrzmy prawdzie w oczy: nawet jeśli wyraźnie zakażemy zwierzęciu wylegiwania się na kanapie, to i tak, kiedy wychodzimy z domu, pieski wkradają się na “nielegalne” posłanka. Wiadomo: gdy kota nie ma, myszy harcują.

Na poniższym filmiku zobaczycie małego buldożka, który pojął, że na kanapę wchodzić nie wolno, choć w gruncie rzeczy nie miał wyboru: jego nóżki są za krótkie, by na nią wskoczyć. 

Szczeniak jednak nic sobie nie robi z przeciwności losu i pozostaje nieugięty. Kiedy żadne inne “argumenty” nie działają, wpada w najbardziej uroczą złość na świecie. Jego kwilenie i szczekanie sprawia, że serce opiekunki mięknie. Poddała się manipulacji? Hmm… pewnie tak, ale kto by się nie ugiął, widząc ten słodki pyszczek? Zobaczcie sami.
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz