Reklama

Goldendoodle podchodzi do maleńkich trojaczków. To, co robi sprawia, że rodzice chwytają za kamerę!

pies podchodzi do noworodków dog-happy

Ten piesek wie, że maleństwa trzeba chronić

© Good Morning America - Youtube

Sunny, piesek rasy goldendoodle, bardzo poważnie potraktował swoją rolę nową rolę opiekunka nowonarodzonych trojaczków!

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Lauren jest świeżo upieczoną mamą z Connecticut w USA, ale w jej przypadku ciąża potoczyła się nieco inaczej, niż się spodziewała.

Okazało się, że Lauren i jej mąż zostaną rodzicami trojaczków! Kilka miesięcy temu na świat przyszło trzech zdrowych i pięknych chłopców. To nie lada zmiana w życiu rodziny, wliczając w to pupila rodziny - psa o imieniu Sunny. Lauren obawiała się, jak Sunny zareagują na to wydarzenie.

Dodatkowo - siłą rzeczy - obecnie Lauren nie jest w stanie poświęcić Sunny'emu tak dużo czasu i uwagi jak wcześniej. Okazało się jednak, że reakcja uroczego goldendoodle była wspaniała - lepszej relacji między psem a bobasami rodzice nie mogli sobie wymarzyć! 

Poznaj rasę goldendoodle

Pies opiekun

Od momentu pojawienia się trzech maleńkich istot ludzkich Sunny bardzo poważnie traktuje swoją rolę opiekuna. Piesek jest tak delikatny, że Lauren postanowiła nagrać czuły sposób, w jaki Sunny wita się co rano z maluchami. 

Na nagraniu widać, jak piesek po kolei ogląda trójkę noworodków, aby upewnić się, że wszystko z nimi w porządku. Maluchy nie mają nic przeciwko temu, że pies trąca je nosem. Wręcz odwrotnie - wyglądaja na zachwycone!

Kiedy obchód dobiega końca, Sunny spogląda na swoją panią, jakby chciał powiedzieć: "Wszystko jest ok!".

Jeszcze jeden dowód na to, że więź między psami i dziećmi jest wyjątkowa.

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę. 

Zostaw komentarz
1 komentarz
Piesel_chan
A tego na środku chyba nie dotknął.
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz